Xtrons PSF72FSFA-B

Vyladěné 2DIN autorádio Xtrons PSF72FSFA-B s Android 12, které zajisté okouzlí každého majitele automobilů Ford. Vnitřní paměť RAM 2 GB umožňuje plynulé ovládání celého...
6 790 Kč
Doprava 99 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka XTRONS.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do týdne • 1 varianta99 Kč13 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Vyladěné 2DIN autorádio Xtrons PSF72FSFA-B s Android 12, které zajisté okouzlí každého majitele automobilů Ford. Vnitřní paměť RAM 2 GB umožňuje plynulé ovládání celého...

Parametry produktu

Výrobce
Ekvalizér
ano
Počet kanálů
4

Parametry produktu

Výrobce
Ekvalizér
ano
Počet kanálů
4

Popis produktu

Vyladěné 2DIN autorádio Xtrons PSF72FSFA-B s Android 12, které zajisté okouzlí každého majitele automobilů Ford. Vnitřní paměť RAM 2 GB umožňuje plynulé ovládání celého zařízení. To vše je doprovázeno 4-jádrovým procesorem Cortex-A7. Na propracované 7 palcové dotykové obrazovce uvidíte každý detail díky HD rozlišení. Můžete na ni sledovat své oblíbené filmy či videoklipy v aplikaci Youtube. Toto moderní zařízení se zvukovým výkonem 4 x 48 W Vám také umožní poslouchat klasické FM rádio, skladby z USB disku i písně, které máte uložené v mobilním telefonu. Nepostradatelný zvukový zážitek je zaručen rozšířeným zvukovým ekvalizérem s moderní funkcí DSP (Digital signal processor), která Vám mnohonásobně zvýší kvalitu přehrávané hudby. Se svým chytrým smartphonem jej přitom můžete propojit bezdrátově, ale i pomocí USB kabelu či Wi-Fi. Nepostradatelným pomocníkem je také technologie CarPlay a Android Auto. Tyto moderní funkce Vám zajistí zrcadlení a ovládání telefonu přímo na obrazovce autorádia. V Google obchodu si můžete hravě stáhnout svou oblíbenou GPS navigaci, která Vám pomůže najít správnou cestu. To vše bez použití mobilního telefonu, jelikož toto chytré zařízení má v sobě propracovaný GPS modul. Pro bezpečné couvání můžete využít snadné propojení autorádia s parkovací kamerou. Menu je v českém jazyce.

Velký dotykový displej

Toto moderní autorádio je vybaveno barevným dotykovým displejem o úhlopříčce 7 palců. Jeho obrazovka je tak ještě o něco větší, než bývají běžné autorádia, takže na ni vždy skvěle vidíte. Veškeré ovládání rádia přitom zvládnete svými prsty – dotyková plocha displeje je velmi citlivá, takže ji můžete ovládat i v rukavicích.

Muzika z mobilu či tabletu

Hlavní předností autorádia je možnost zrcadlit vše z obrazovky vašeho telefonu - např. hudební a video aplikace a další. Autorádio je kompatibilní s operačním systémem Android či iOS. Dále můžete přehrávat hudbu z USB flashdisku, nebo přes Bluetooth. Poté můžete do rádia streamovat hudbu ze svého chytrého zařízení pomocí funkce Wi-Fi.            

Ovládání telefonu pomocí CarPlay a Android Auto

Tyto moderní funkce jsou určené k ovládání telefonu pomocí autorádia. Jednoduše si spárujete svůj mobilní telefon s autorádiem a můžete si hravě zrcadlit obrazovku na displeji autorádia. Také si můžete vyřizovat své hovory či například zprávy na messengeru. Samozřejmostí je také hlasové ovládání, které je nezbytné pro bezpečné cestování.           

Digitální DSP procesor pro náročné posluchače

DSP neboli digitální signálový procesor ohromí posluchače svým nadstandardním zvukovým výstupem. Součástí této funkce je také rozšířený zvukový ekvalizér, se kterým si lze přizpůsobit zvuk Vaší oblíbené skladby dle svých náročných priorit. 

Bezpečné telefonování za jízdy

Díky praktické funkci Handsfree Vám toto autorádio umožní i bezpečně telefonovat za jízdy.

Internet na dosah ruky

Za pomocí funkce Wi-Fi Hotspot si můžete snadno propojit 2DIN autorádio k internetu. Hravě dokážete brouzdat po internetu pomocí webového prohlížeče Google Chrome či jiného, který si jednoduše stáhnete na Google obchodu. Součástí aplikací je také Youtube, který se skvěle hodí pro sledování oblíbených videí či videoklipů.

Užijte si digitální vysílání DAB+

Digitální rozhlasové vysílání DAB+ je novinkou na trhu, které si buduje své místo nad příčkou rozhlasového vysílání FM. Digitální vysílání zaručuje kvalitnější signál bez rušení. Na obrazovce 2DIN autorádia se zobrazují obrázky z vysílání, fotografie moderátorů, schéma počasí a jiné, bez nutnosti připojení k internetu. Pro digitální vysílání DAB+ je nutné mít speciální anténu, kterou naleznete v naší nabídce. Anténa se jednoduše propojí s autorádiem pomocí USB portu.

Mějte své auto neustále pod kontrolou

Populárním doplňkem dnešní doby jsou autodiagnostiky OBD II, které je možné propojit pomocí Bluetooth či Wi-Fi s autorádiem. Díky tomu můžete sledovat aktuální jízdní data Vašeho vozidla. Velice oblíbené pro uživatele je sledování spotřeby, teploty oleje, otáčky motoru, tlak turba, přetížení motoru, tlak nasávaného vzduchu a spoustu dalších užitečných údajů. Samozřejmostí je také diagnostika samotného vozidla. Doporučujeme pro uživatele nainstalovat do zařízení aplikaci Car Scanner ELM OBD2, která je ověřená a dostupná v Google obchodu.          

Příslušenství k autorádiu

  • 1 x CANBUS box (řídící jednotka)
  • 1 x RCA kabel
  • 1 x GPS anténa
  • 2 x USB kabel
  • 1 x USB redukční kabel Ford
  • 1 x Konektor FAKRA (MOST) - 16 PIN
  • 1 x Konektor RCA parkovací kamery
  • 1 x Návod k použití CZ

Pro správnou funkci příjmu FM vysílání je zapotřebí anténní adaptér, který se vybírá dle anténní koncovky Vašeho automobilu.

Doporučujeme si před objednávkou ověřit potřebné redukční rámečky a kabely k Vašemu automobilu v sekci Příslušenství autorádia. Tímto úkonem docílíte bezproblémovou montáž.

Vhodné pro automobily    Ford    

Focus (2008 až 2011)

S-Max (2008 až 2011)

Mondeo (2008 až 2011)

Galaxy II (2006 až 2011)

C-Max (2008 až 2011)

Kuga (2006 až 2011)

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.