Sony XAV-AX100

• Otočný ovladač hlasitosti
    • Jednoduché ovládání
    • Výborný zvuk
    • Vstup na couvací kameru
    • Bohužel nelze nijak napojit na zobrazení originál parkovacích senzorů ze Škody Octavia

Celkově jsem z rádia více jak nadšen. Vyměnil jsem za Pioneer, se který jsem nebyl moc spokojen. Hlavně mi vyhovuje úžasně jednoduché ovládání, skvělé spojení s mobilním telefonem a to jak přes BT, tak pomocí kabelu a carplay rozhraní. Návod jsem ani nemusel otevřít, vše je velmi intuitivní. A nejlepší věc - otočný ovladač hlasitosti! Kdyby umělo zobrazovat vzdálenosti z čidel originálních škodováckých parkovacích senzorů, tak by bylo pro mě dokonalé. Ale akustická signalizace samozřejmě funguje a je to maličkost.

USB port
Přehrává MP3 / WMA
CD
DVD
2 DIN

Autorádio Sony XAV-AX100 Multimediální autorádio Sony dokáže zrcadlit navigaci od Google pro Android, nebo Mapy pro iPhone, navigaci je možno ovládat přímo přes dotykový displej rádia. Samotné rádio navigaci neobsahuje.  Android Auto™ (mobilní aplikace Android Auto ™ je kompatibilní s telefony se systémem Android 5.0 nebo novější) - pomocí kabelu připojte telefon se systémem Android a získejte pomoc z map Google Mapy, například dopravní informace, asistenta jízdy v pruzích a navigaci v reálném čase. Jednoduché rozhraní dokonce umožňuje i odesílat textové zprávy, přijímat hovory a kontrolovat hlasovou schránku. Součástí aplikace Android Auto je i špičková technologie rozpoznávání hlasu, díky které můžete vše ovládat pouze hlasem. Získejte navigační pokyny, odešlete textovou zprávu, telefonujte a ovládejte hudbu, přitom však můžete mít ruce stále bezpečně na volantu. (Pozn. Přesvědčte se předem, zda už je možné aplikaci stáhnout ve vaší zemi). Poznámka: Před instalací je nutné si ověřit, zda je třeba použít plastový rámeček a ISO kabeláž, nebo jiné příslušenství pro konkrétní typ vozidla. Rádio zrcadlí pouze uvedenou navigaci, nezrcadlí automaticky vše, co se zobrazuje na displeji telefonu. Jednotka nepodporuje originální aktivní audiosystém vozidla, pokud je jím vozidlo od výroby vybavené. Jednotka nepodporuje zobrazení komfortních funkcí (například klimatizaci), pokud to originální rádio podporovalo. Obsah balení: Autorádio Kabeláž Externí mikrofon Český návod Autorádio bylo krátce vyzkoušeno zákazníkem, který využil zákonné lhůty pro vrácení zboží.  Autorádio je v perfektním technickém stavu. U ovládácího kolečka jsou lehké škrábance.  Reálné fotografie v galerii.  Na autorádio je poskytována standartní záruka 2 roky.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Digiboss