Sony MEX-N4300BT

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 26 897 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 18 995 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 6 160 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka79 Kč100 % • 1 627 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 929 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 429 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 181 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 16 148 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 404 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 8 775 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 1 388 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 61 468 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 394 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 47 514 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Mechanika
CD mechanika

• , zakoupeno v CarMedia

• jsem velice spokojený co všechno radio umí, překvapila mě kvalita zvuku autoradia
    • po prostudovaní manuálu a nastavení autoradia jsem zatím nepřišel na to, jak mám uložit stanice a nastavené vlastnosti autoradia, tak aby se mi po vypnutí klíčku vše nestratilo.
  • , zakoupeno v NEJCENY.cz

Používal jsem Sony CDX-GT 410U, který byl ve své době dobrý. Teď jsem potřeboval rozšířit o funkci handsfree, to splňuje tento model. Po instalaci a odzkoušení jsem velmi spokojen jak s funkcí tak s přenosem. Cenově myslím, že nabízí přiměřené funkce.

Mechanika
CD mechanika

Autorádio Sony MEX-N4300BT Autorádio SONY rozměru 1DIN s CD přehrávačem, USB vstupem, Bluetooth a NFC pro okamžité spárování s telefonem, s dvouzónovou funkcí Dynamic Colour Illuminator, technologií DSEE a výstupním výkonem 4 x 55 W. Nainstalujte do smartphonu (pro Android) aplikaci "Songpal" a získejte kontrolu nad svou hudební sbírkou. Stačí se jednoduše připojit prostřednictvím rozhraní Bluetooth® a můžete si vychutnávat ovládání hlavních funkci zařízení a navigace, jakož i přístup k oblíbeným skladbám, aplikacím a celému obsahu smartphonu pomocí hlasu. Prostřednictvím této aplikace můžete také upravovat nastavení tak, abyste dosáhli skvělý a vyvážený zvuk. "Siri Eyes Free" (pro iPhone) umožní vyvolat hovor, vybrat a spustit hudbu, poslechnout si a vytvořit textovou zprávu, používat navigaci, najít informace v kalendáři, přidat připomínku hlasem, aniž byste se museli dotknout telefonu. Funkce NFC slouží k okamžitému připojení smartphonu a rádia přes Bluetooth tak, že telefon stačí přiložit k rádiu a automaticky se vytvoří Bluetooth propojení. (V telefonu musí být funkce NFC zapnuta). Popis systému: Univerzální 1DIN rádio FM / AM rádio s podporou RDS (AF / TA / PTY) Podpora hudebních formátů USB port pro připojení externího paměťového média Bluetooth a NFC DSEE, MEGA BASS - EQ10 Dvouzónový Dynamic Colour Illuminator výběr až z 35.000 barevných kombinací dvou zobrazených barev Synchronizace hudby a barvy Podpora Songpal - hlasové ovládání pro Android Podpora Siri Eyes Free - hlasové ovládání pro iPhone Podpora ovládání z volantu Hlavní technické parametry: Rozměry (Š x V x H): 178 x 50 x 177 Výstupní výkon (4 ohmy, 1 kHz, 16 V): 55 W Výstup předzesilovače: 3 páry Výstup subwooferu: Ano Vysokonap. výstup předzesilovače: Ne Vstup Aux: Ano (přední) USB: Ano (přední) Nastavení časování: Ano (nastavení) Zvýraznění zadních basů: Ano EQ: Ano (EQ10) RDS / EON: Ano Osvětlení tlačítek: variabilní (2zónové) Ovládání přehrávačů: iPod Ano A2DP: Ano (verze 1.3) Bluetooth®: verze 3.0 Nastavení zisku mikrofonu: Ano (nízké / střední / vysoké) Bluetooth zvukový kodek: SBC, AAC Zobrazení metadat: Ano Ovládání zařízení USB (kodek): MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC Poznámka:  Před instalací je nutné si ověřit, zda je třeba použít plastový rámeček a ISO kabeláž na konkrétní typ vozidla! Obsah balení: Autorádio Kabeláž

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 26 897 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 16 148 recenzíDalší informace