Sony DSX-A60BT

Počet kanálů

• , zakoupeno v hifi24

• Jednoduchý design, který neruší nepříjemným blikáním a spoustou "ovládacích prvků". Hraje velmi čistě, lépe při zapnutém "loudness". Intuitivně se ovládá. Volání přes BT je ok, volaný mě dobře slyší, i když je mikrofon integrovaný. Koupil bych znova!
    • Při zasunutém miniflashce nelze zavřít ten kryt, dorbná vada na jinak solidním designu

Skvělé radio, dobře vybavené a za směšnou cenu. Doporučuji

• Super zvuk
    • Dostatek možností nastavení ekvalizéru
    • Kvalitní handsfree
    • Jedna barva podsvícení (ale s tím jsem počítal) :-)

Super rádio s Bluetooth a USB, za dobré peníze. Kvalitní značka!

• , zakoupeno v TopBrand

• Hodně dobrý kousek od Sony.

Kvalitní radio a ta cd mechanika mě vůbec neschází,to usb je plně vystačující a hlavně to dobře komunikuje s tel. Ted se nemusím bát že mě někdo zastaví s tel. na uchu. To radio mám v kamionu a mikrofon v radiu je supr mluvím potichu a krásně to je slyšet.

Počet kanálů

autoradio bez mechaniky CD • Bluetooth, handsfree, audiostreaming • handsfree - párování seznamů • USB, ovládání iPod, iPhone, WALKMAN • přehrává MP3, WMA • výstup S-MOSFET, výkon 4x55W • RDS-EON • EQ3 Stage II - 3pásmový ekvalizér • Quick-BrowZer - vyhledává skladby • modré prosvícení tlačítek • audio AUX vstup 3,5 mm minijack • vstup pro ovládání z volantu • bezdrátové ovládání v ceně • výstup pro zesilovač

Parametry:

• Přehrávání formátu WMA :Ano
  • Zobrazení značek ID3 Tag (název skladby, interpreta, alba) :Ano
  • Zobrazení značek WMA Tag (název skladby, interpreta, alba) :Ano
  • Zobrazení textu CD :Ano
  • Vyhledávání skladeb během přehrávání i:Quick-BrowZer
  • Rolování názvu (Text CD) :Ano

Zesilovač

• Výstupní zesilovač S-MOSFET i:Ano
  • Max. Výstupní výkon, 1 kHz při 4 ohmech :4 x 55 W
  • Ekvalizér 3pásmový i:EQ3 Stage II
  • Samostatné nastavení zvukových korekcí i:LOW-MID-HI
  • Loudness i:Ano
  • Možnost použití zadních reproduktorů jako subwoofer i:Ano

Bluetooth

• Bluetooth, bezdrátový přenos zvuku, audiostreaming i:Ano (A2DP, AVRCP)
  • Bluetooth, bezdrátové ovládání mobilní sady handsfree :Ano (HFP)
  • Bluetooth, párování telefonních seznamů i:Ano
  • Bluetooth, počet kontaktů na předvolbu pamětí i:6

• Vstup audio AUX-nastavitelná úroveň (3,5mm minijack) :Ano
  • Max. Úroveň výstupu předzesilovače :2 V
  • Výstup předzesilovače (RCA stereo)-počet :2
  • Výstup předzesilovače (RCA stereo) :FRONT - REAR
  • Výstup pro napájení antény-samostatný i:Ano
  • Výstup pro ovládání přídavného zesilovače-samostatný i:Ano

Vstup pro ovládání z volantu

Pro volantový ovladač kabelový (3,5mm minijack) i:Ano

Ostatní

• Možnost připojit volantový ovladač kabelový (Sony Joystick) i:Ano
  • Dálkový ovladač součástí balení :Ano (RM-X231)
  • Senzor pro infračervený ovladač :Ano

Plastový rámeček pro autoradio 1x

Vytahovák pro autoradio 1x pár

Návod a dokumentace v 7 jazycích 1x

Záruční list 1x

• Možnost volání bez rizika pokuty
    • přehrávání přímo z telefonu
    • kvalita hudby
    • jednoduché ovládání
    • modré podsvícení neladí s interiérem vozu (to je ale můj problém, rádio za to nemůže)
    • v současném voze je telefonování pohodlné, ve starém špatně odhlučněném autě jsem musel řvát aby mě někdo slyšel

Zlákala mě možnost propojit telefon přímo s vozem pomocí bluetooth, všechny funkce které bych čekal rádio má až na jednu jedinou, po více než roce pouźívání jse mi nepodařílo objevit tlačítko play, pokaždé když někde zastavím a chci opět nastartovat musím hudbu opět manuálně pustit přímo v telefonu, to je dost otravné ale je to maličkost

Skvělé radio, dobře vybavené a za směšnou cenu. Doporučuji

• Pradní zvuk !
    • Hodně možností nastavení výšky středy basy atd eqvalizér.
    • Signál mi vůbec nepadá hraje velmi čistě oproti originálu
    • Volám denně a druhá strana mě slyší úplně bez problému nemusí se natahovat nikam mikrofon.
    • Přehrávání hudby přes bluethooth
    • Vytáčení pomocí rádia
    • Hlášení dopravních nehod suprová věc
    • Připojení mobilu přes usb.
    • Možno připojit mobil přes aux
    • Možnost přehravání přes flash disk
    • Jedna barva podsvícení dle mého úplná kravina :D
    • Řekl bych že rádio je dost silné na origo repro

Rádio hodnotím velmi dobré prostě dobře investované peníze za dobrý zvuk.

Rozhodně se vyplatí vyměnit originální rádio pokud ¨je to možné...

• Super zvuk
    • Dostatek možností nastavení ekvalizéru
    • Kvalitní handsfree
    • Jedna barva podsvícení (ale s tím jsem počítal) :-)

Super rádio s Bluetooth a USB, za dobré peníze. Kvalitní značka!

• , zakoupeno v TopBrand

• Hodně dobrý kousek od Sony.

výborný výrobek

• , zakoupeno v hifi24

• - funkce bluetooth - je možno připojit i dva přístroje najednou ( z tabletu přehrávám hudbu, při telefonování z MT automaticky upřednostní MT,
    • - je - li již přístroj ( MT, tablet ) už jednou spárován přes BT,rádio si ho pamatuje a pak se již připojí automaticky
    • - handsfree funguje dobře, srozumitelně
    • - poměrně intuitivní nastavení
    • - srozumitelný návod v češtině
    • - pohodlné ovládání ( žádné malé tlačítka na které se musí řídič soustředit aby provedl nějaký úkon ), téměř vše přes ovladač "volume"
    • - součástí balení kabeláž, DO
    • - "pouze" jednobarevné podsvícení ( modrá ), ale nevidím to jako zásadní nedostatek
    • - nevím zda mám mít pochybnosti o rádiu, občas zachrastí, nebo je problém v anténě ( přístroj mám pouze týden )

koupi přístroje doporučuji

• , zakoupeno v Sony Center

Dobré rádio s BT a spoustou další funkcí

• kvalita, cena, zvuk

jedná se dle mého o skvělý přehrávač do auta za hodně dobrou cenu a hlavně asi jedinej kterej spolupracuje s winphone a bez problémů na něm funguje handsfree. Citlivost mikrofonu je dobrá (mám v autě radio dost daleko a funguje skvěle), velice jednoduché nastavení a super zvuk. Tento přehrávač nahradil již starý přehrávač SONY a pokud vydrží tak dlouho i tento tak super.
    všem doporučuji

• krásný zvuk,perfektně fungující BT
    • orientování v menu-nemohu přijít na zapínání loudness

za slušné peníze kvalitní muzika