Sencor SCD-7405BMR

Ekvalizér
Počet kanálů

• , zakoupeno v Leontyna.cz

• poměr cena vybavení

Zaujala mě nízká cena, vybavenost např. 3,5 jack bluetooth, slot pro pamětové karty usb vstup atd. Doporučuji

• , zakoupeno v Korunka.cz

• Za rozumnou cenu nabízí slušný rozsah funkcí. Telefonování přes bluetooth a repro/mikrofon je docela dobrá forma hands free.

Jsem velmi spokojen.

USB port + SD/MMC slot na paměťovou kartu

Záznam z rádia nebo hudebního CD na SD/MMC/USB

Bluetooth Handsfree pro připojení telefonu

Externí mikrofon

Dálkové ovládání s numerickou klávesnicí

Výstupní výkon 4x50 W max.

RDS (PTY, AF, TA, PI, PS)

PLL FM tuner, 18 předvoleb

MP3, ID3 Tag, Audio CD, CD-R, CD-RW

Ochrana proti otřesům Antishock

Ekvalizér, zvýraznění basů

Active black matrix displej

Digitální hodiny

Odnímatelný čelní panel

Výstup pro zesilovač Line-Out (Front/Rear - Cinch)

Výstup pro SubWoofer

Integrovaný ISO konektor

Napájení 13,8 V (10,8-15,6 V)

Hmotnost 1,7 kg

• vše OK
    • nic až do doby kdy chcípnul displej
  • , zakoupeno v Leontyna.cz

• poměr cena vybavení

• Nízká cena
    • Dobrá kvalita zvuku
    • Cinch OUT Přední i Zadní + Subwoofer (pouze 1 shromážděný)
    • ISO koncovky jak pro repro, el. přívod, tak i pro anténu
    • Hezké podsvícení (akorát v noci je to trochu moc, ale pokud svítí slunce, tak je vše nádherně vidět)
    • AUX in cinch (vzadu)
    • CD - WMA a MP3 (dají se přepínat složky pomocí 5ky a 6ky, jinak složky nerozděluje)
    • Bluetooth pro hovory i přehrávání muziky. (kabel antény je sice kráký, ale kdo je trochu zručný, tak si ho může prodloužit a pak je to bez problémů)
    • Do pouzdra na čelní panel se vejde SD karta nebo i menší Flash Disky
    • USB mi bez problému vzalo 16GB Flash Disk
    • SD katru jsem zkoužel jen 2GB a 16GB, z nichž fungovala pouze 2GB karta, u ostatních nevím.
    • Výkon interního zesilovače je vyhovující a bez šumu.
    • Nastavení Výšek, Bassů, vyvážení na předek, zadek, vlevo i vpravo + další přednastavené equalizéry
    • Paměť rádia funguje perfektně (tedy pokud jste jej správně zapojily) pamatuje si Equalizér, poslední stanici, nebo na USB písničku i s přesným časem
    • Pokud máte sundaný čelní panel a vypnutý klíček, bliká červená LED dioda, takže to vypadá že máte zabezpečené auto, nebo alespoň rádio alarmem
    • Pokud mám přiklopený čelní panel delší dobu, tak se po chvíli začíná přehřívat a u rádia začíná blbnout přehrávání, ale pokud čelní panel odklopím, tak je vše OK, jednou jsem ho takhle nechal hrát i 20 hodin a rádio běželo jak hodinky.
    • Nedokáže skousnout SDHC
    • SW výstup je trochu tižší než normální výstupy, ale kdo má dobrý zesilovač, tak mu to ani nepříjde
    • Dálkový ovladač má infrasnímání, takže musí být namířený přímo na rádio, a funguje pouze při přiklopeném čelním panelu

S rádiem jsem spokojený, za tu cenu jsem ani nečekal tak dobré rádio. Jediné co mě opravdu vadí je ten zahřívající se čelní panel, ale možná že se to děje jen u mne. Rádio používám už rok a stále mě neomrzelo. Kdyby se mi nedej bože rozbilo, tak si ho s radotí koupím znovu.

• Veľmi som spokojný..
    • Sem tam mi blbne. 16Gb USB nenačíta mi všetky pesničky (je ich tam cca 10Gb a načíta asi iba 200) A v PC mi kľúč funguje bez problémov.

Neviem nájsť ako sa dá nastavovať hlasitosť pre SUBWOOFER a viem že tam tak možnosť je pretože sa mi taká možnosť už raz objavila na displeji ale viac krát som sa už k tomu dostať nevedel.

• +Dobrá pořizovací cena
    • +Všestranost připojení jakéhokoliv média(CD,USB, Micro SD, Bluetooth)
    • +Kvalitní zvuk a hlasitost mikrofonu u volání přes Bluetooth
    • +Snadné ovládání
    • -Nedá se snížit jas displaye

Toto rádio už mám přes 2 roky a jsem s ním naprosto spokojen. Ze začátku jsem se bál a této značce moc nevěřil, ale po zkušenostech bych toto rádio bral klidně znovu.
    Přehrává všechny potřebné formáty písniček, dobrá ovladatelnost. Výborně se přes něj volá a nemusí si člověk pak dokupovat nějaký přídavný aparát do auto. Dobrá je i možnost výběru více medií pro přehrávání(CD, Micro SD, Flash disk, Bluetooth).
    Jediná jeho vada na kráse je, že v noci při jízdě autem modré podsvícení displaye oslňuje a nedá se nijak nastavit, či ztlumit, ale vyřešil jsem to tak, že ho sklopím jako kdybych chtěl vkládat CD, a display se vypne, ale rádio hraje dál..

• Za rozumnou cenu docela dobré mám ho dva dny.
    • Podsvícení se mi líbí.
    • Souhlasím čtečka karet je špatná přečte pouze 2GB
    • 4GB nepřečte
    • Ovládání tlačítek je horší.
    • Informace na displei špatně čitelné při běžení pásu.
    • Pomalé zapínání po nastartování
    • Nezobrazuje tel kontakty pouze čísla
    • Dálkový ovladač musí mířít přímo na rádio jinak nefunguje
    • Špatný mikrofon na tel.

Ale cena odpovídá kvalitě
    Cena je rozumná jsem spokojen
    Je vhodné pro nenáročné posluchače a běžný provoz.
    Koupil bych si ho znova.
    Před tím to rádiem jsem měl dražšší ale také odešlo.
    Radši dávám přednost značkovým výrobkům ale dnes jsou
    všecky z Číny.

• dobrá cena, čte všechna média,zatím jsem spokojen (14dnů)
    • hůř ovladatelná tlačítka a horší čitelnost běžícího displeje, nelze použít karty SDHC, tzn nenačte víc jak 2GB, horší dizajn

opět hodně muziky za málo peněz. Instalace bez problémů,škoda že nezvládne aspoň SD kartu 4GB kvůli čemuž jsem to pořizoval, zkoušel jsem flešku a bez problémů 8GB přečte ale trčí to moc ven a je nebezpečí vylomení. BT jsem zatím nezkoušel a jinak asi bylo tu řečeno vše.
    Rádio doporučuji.

• - Výkon/cena
    • - Dálkové ovládání
    • - Jednoduché ovládání rádia (i při jízdě bez většího odvedení pozornosti )
    • - Příliš velká intenzita podsvětlení radia
    • - Radio nenačetlo 8GB SDHC kartu
    • - Špatná citlivost mikrofonu dodávaného k rádiu

Za cenu kterou se rádio prodává je to dle mého názoru dobrá koupě.Usb a čtečka karet výborně doplňují CD MP3 přehrávač.S rádiem jsem doposud neměl žádné komplikace, až na nepříjemnou intezitu podsvětlení rádia, která může při jízdě v noci rušit.
    - Z recenzí k radiu se lze dočíst, že radio nedrží paměť a po vypnutí nepřehraje poslední přehrávanou skladbu.To není pravda a svědčí to o špatně zapojeném rádiu (ve většině případech ISO redukcí, které v některých případech mají prohozené stálé napětí za spínané).

• , zakoupeno v Korunka.cz

Jsem velmi spokojen.

• Design,vybava, a i celkem kvalitni zvuk za dobrou cenu!
    • U funkce handsfree se lide obcas stezuji ze me spatne slysi(jako z dalky).Uz sem to tu cetl(mik. mam v zaslepce tlacitka na stredovem panelu a taky to nedela dobrotu).

Za tu cenu uplne spokojenost!!Radio hraje dobre.A momentalne snim nemam vetsi problemy.Jinak jsem tu cetl ze radio nejde zapnout bez klice v zapalovani a reknu to na rovinu.Jde!!!A pokud to tomu uzivateli neslo,je to pouze jeho hlouposti a neschopnosti pri zapojovani!Pokud chcete pouztet radio bez klice,staci pouze zapojit iso konektor ktery neni veden ze spinaci skrinky automobilu!Mam konektor zapojen na samostatny obvod.Nebylo stim moc prace a nemusim mit klicky v zapalovani.Takze to neni radiem ale vasim vozem!