Recenze Pioneer MVH-X580BT

Přidáno: 13. května 2018

• Výborný příjem rádia
  • Jednoduché ovládání
  • Nesrozumitelný návod

Ovládání rádia je sice jednoduché, ale jak už tady někdo psal, člověk se musí jednotlivými funkcemi prokousat sám metodou pokus-omyl. Ten, kdo český návod psal, určitě podle něj rádio nenastavoval.

Nastavení funkcí a ovládání: Složité

Přidáno: 11. dubna 2018

Zakoupeno v Ahifi

• v dané cenové relaci vynikající příjem radia
  • bezproblémové připojení a telefononování přes bluetooth
  • bezproblémově citlivý mikrofon
  • horší čitelnost na slunci
  • absence zadního USB vstupu, ač byla přítomnost tohoto vstupu u tohoto konkrétního modelu v komentářích potvrzena...

Funguje dle očekávání, i přes uvedené nevýhody se jedná o dobrou koupi.

Přidáno: 9. března 2018

• Výborný zvuk
  • Jednoduché ovládání
  • Silný příjem stanic
  • Ne úplně pěkný vzhled, na slunci slabší čitelnost

Rádio jsem vyměnil za nový Kenwood - BT304, který sice vypadá líp, ale to je tak vše .... Zvukově je toto rádio úplně jinde! a pokud si někdo kupuje rádio kvůli zvuku ( což je u rádia to nejdůležitější aspoň pro mě ) vřele doporučuju! hravě opravdu parádně, tak nějak nesrovnatelně líp oproti Kenwoodu ( lepší basy, výšky, celkově o hromadu vyrovnanější zvuk avšak neořezaný ) Mouchy rádio má, to má každé, ale vzhledem ke zvuku jsou to banality....Chcete poslouchat kvalitní zvuk za málo peněz kupujte ;)

Viditelnost displeje na slunci: Průměrná
Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní
Ověřený zákazník hifi24

mira

Přidáno: 14. února 2018

(Upraveno 12. března 2018)

Zakoupeno v hifi24

• To že nemá žádnou mechaniku osobně považuji za výhodu, proto jsem ho vybral
  • hands free funguje spolehlivě (zatím se vždy správně automaticky připojil), i když vyzvánění mě vždycky vyleká, možná jsem jen nezjistil jak ho změnit
  • Některé tlačítka jsou umístěné tak, že bez vytočení ruky jsou špatně přístupné. Ale možná mám jen neohrabané prsty.
  • Ovládání pomocí jednořádkového displeje je komplikované, pro spoustu věcí se chodí někam do menu a pořád je třeba něco potvrzovat. Měnit některé věci za jízdy je nemožné, je třeba zastavit. Ovládání hlasitosti je ale v pohodě, to je první po ruce.
  • Kupoval jsem ho jako náhradu za Blaupunkt Gamma (originál rádio v Passatu). Doufal jsem, že když je techlologie o 15 let dál, tak bude tuner citlivější. Jenže co našla Gamma tento Pioneer přeskočil (ať už je nastavení citlivosti jakékoli). Pokud jsem frekvenci nastavil ručně tak hrál stejně jako Gamma. Takže tuner zdá se být stejný, ale vyhledávání horší. Ve městě ale nebude problém, hudby (a reklam) bude až až.
  • Rádio by mělo jít propojit pomocí aplikace ARC s telefonem (u mě Android). Tato aplikace sice dokáže vysílat do rádia a to funguje jako zesilovač ale pokud chcete aplikaci ovládat z rádia (tak jak se píše, že by to mělo jít, posun skladeb, pause a tak, což je za jízdy praktičtější) tak to nefunguje. Jediné co dostávám, je hláška (connection failed) a přitom Bluetooth jede. Na to si ostatně stěžuje spousta lidí (dle hodnocení applikace na google play)
  • Návod je sice v češtině, ale že by byl nějak vyčerpávající se nedá říct. Dává prostor pro vlastní metody zkoumání. Zvlášť nastavení podsvitu jsem skoumal dlouze :-)

Obecně bych ho doporučil, není tam nic co by mě vyloženě vytáčelo. Montáž byla taky v pohodě, součástí je redukce na VW zásuvku (do Passata bylo třeba jen prohodit dva drátky, které ale byly na konektory, takže se s tím počítalo), chybí ale redukce na anténu (třeba dokoupit). Zatím ho mám měsíc a funguje správně (až na to ARC).

Nastavení funkcí a ovládání: Složité
Ověřený zákazník TopBrand

jiri

Přidáno: 23. října 2017

Zakoupeno v TopBrand

• levné, hodně funkcí
  • výborný zvuk
  • funkční HF
  • méně čitelný displej na slunci

U telefonu Xiaomi Redmi Note 3g se nesprárují telefonní kontakty, jinak funkční. Asi je to problém telefonu, protože starší telefon Nokia 6310 spároval kontakty bez problémů.

Ověřený zákazník Soundshop.CZ

Smashdash

Přidáno: 8. srpna 2017

Zakoupeno v Soundshop.CZ

Po krátké době jsem spokojen, pouze se spárováním na Spotify je trochu problém...když se připojím, a nastartuju auto, tak je najednou ticho, i když to hlásí, že vše funguje...nicméně je zde velká pravděpodobnost, že jsem to ještě pořádně nepochopil, a mám něco špatně nastavené. Jinak rádio moc pěkné a příjemně podsvícené. Snad pouze čitelnost na slunci není oslňující...

Sencor SCT 9411BMR

Sencor SCT 9411BMR