Pioneer DEH-142 UB

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v ELMAXSHOP.CZ

• Dobrá kvalita za přijatelnou cenu
    • Nesrovnalosti v českém návodu (nastavení se provádí v některých funkcích jinak, než je v návodu uvedeno.

Celkově jsem spokojen, nastavení v případě nepřesného návodu jsem provedl (intuitivně nebo pokus - omyl).

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

• zvuk
    • pouze základní funkce (nemá mute, nepohlodlné procházení adresářů)

pro nenáročného uživatele

• , zakoupeno v Ahifi

za ty peníze super výrobek

Produkt nemá žádné parametry.

• z originálního repra vyždíme hodně
    • zasekávají se tlačítka předvoleb
    • v zimě nečitelný display
    • volné tlačítko na hlasitost (pokaždé skočím do menu)

Věřil jsem, že Pioneerem nemůžu nic zkazit. Velmi jsem se zmýlil!

• , zakoupeno v ELMAXSHOP.CZ

• Dobrá kvalita za přijatelnou cenu

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

• zvuk
    • pouze základní funkce (nemá mute, nepohlodlné procházení adresářů)

pro nenáročného uživatele

• , zakoupeno v Ahifi

za ty peníze super výrobek

• , zakoupeno v Korunka.cz

cena
    vzhled
    funkce

• , zakoupeno v Korunka.cz

velmi dobrý za velmi dobrou cenu

• , zakoupeno v KASA.cz

• Ještě nevím mám to dárek k vánocům ale snad bude sloužit

Líbí se mi že to má vstup USB.
    Zkušenosti ještě nemám,mám to dárek k vánocům.
    Ještě nevím.
    Ano.
    Hlavně je to velmi dobrá značka.
    Nevím,

• Jednoduchá instalace (za 10 min jsem měl vyměněný starý rádio a namontovaný nový)
    • Krásný zvuk - konečně to probudilo ospalý origo repráky
    • Krásný design rádia
    • Kdo chce autorádio do 2tis - doporučuji!
    • Zatím jsem žádné nenašel

Instalace byla jednoduchá, načítání USB i disků bylo velmi rychlé. Zatím ho mám jeden den a jsem nadmíru spokojen.

• - za tu cenu opravdu vynikající zvuk, zvlášť v kombinaci se subwooferem (ale i sériové repro dostatečně probudí k životu)
    • - připojení USB funguje bez problému (mám 16 GB miniUSB s FAT32)
    • - umí CD-text (což se hodí pro stará CD, která ještě nemám převedená na mp3)
    • Jen drobnosti:
    • - displej (za tmy svítí až moc a nedá se ztlumit, navíc zbytečně velké písmo pro danou velikost)
    • - adresáře na USB neřadí podle abecedy, ale podle data/času zápisu adresáře na flešku (naštěstí se dá vyřešit utilitkou DriveSort - doporučuji!)
    • - na logiku ovládání pomocí hlavního voliče jsem si musel chvíli zvykat :-)

Také se přidávám ke zdejším pochvalným hodnocením! (na základě kterých jsem si tenhle model vybral - díky :-)

• SUPER ZVUK a to i rádia
    • vzhled a podsvícení
    • ovládání a možnosti nastavení
    • snadné zapojení
    • vyrobeno v Belgii
    • PROSTĚ VŠECHNO!!!
    • NIC

Sdílím nadšení již napsaných komentářů, jsem také ohromená! PIONEER je v autorádiích prostě pojem. Úúúúúžasný zvuk vás přilepí k sedačce, možnosti nastavení vás nenechají v klidu a nespustíte z něj oči.
    Měla jsem předtím Sony (2 roky), které se rozbilo. Byla jsem z něj byla tak otrávená, že jsem ho ani nenechala opravit a koupila tohle. Dobře jsem udělala, je o několik tříd lepší a to opravdu hledám na všem chyby. A v neposlední řadě - vyrobeno v Belgii, ne v Číně, jak je to teď i u renomovaných značek v módě.
    Neváhejte!!!