LG LCF800OR

Výstup pro subwoofer
Jack vstup
Bluetooth

• Bluetooth
    • Vyvolání navolených stanic. Rolování na displeji je oproti knoflíku nepochopiteleně opačným směrem

Design, spolehlivost, bluetooth

• , zakoupeno v ELCHO.CZ

• BT handsfree (čistý zvuk z repro,načtení tel.seznamu do radia)
    • tuner (velké množství stanic)
    • cena/výkon
    • slabé zesílení mikrofonu
    • rádio celkově nehraje příliš basově

Rádio je v celku dobře udělané,má čistý zvuk,fungující BT hansfree a celkem hodně fcí za cenu do 3000,- . Jen basový projev mě zklamal. Uvidíme jak bude hrát po připojení subwooferu. Jinak hodnotím kladně a doporučil bych tento produkt.

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Poměr cena / výkon
    • Výborný vzhled
    • Na ovládání si člověk zvyká déle
    • na světle je display hůře čítelný

Za cenu necelých tří tisíc získáte autorádio s výbavou srovnatelnou s vyšší třídou.
    Příjem rádia je výborný, hraje velice čistě.
    Zpracování je dosti kvalitní, po nasazení přední panel nijak nevrže. Ačkoliv je povrch lesklý, ani po 10-ti dnech používání na něm nejsou vidět žádné otisky.
    Třešničkou na dortu je volitelné podsvětlení (modré/červené).

Jediné vady vidím v ovládání, na které si člověk musí zvyknout a na displayi. Při ostrém světle funguje téměř jako zrcadlo a lze z něj pouze obtížně číst. To může být problém, pokud jede pouze řidič a potřebuje měnit nastavení.

Toto autorádio bych doporučil každému, kdo stojí o hodně muziky za relativně málo peněz. Přeci jen na trhu není hodně rádií s USB, CD a BT v ceně pod 3000.

USB port

• Max. výkon (1 kanál): 53
  • Dálkové ovládání v balení: ANO
  • Provedení výrobku: černá barva

LG autorádio LCF800OR

Autorádio s CD přehrávačem a funkcí bluetooth handsfree, přímé připojeni iPod přes USB, výkon 4x53W (MOSFET), 3-řádkový displej, duální podsvícení tlačítek (červené, modré), přehrává: CD-R/RW, formáty: WMA, MP3 (CD-Text, ID3 Tag, WMA Tag), 10 ekvalizérů + 2 uživatelské, basy XDSS Plus, FM tuner s RDS, umožňuje připojení k vestavěnému ovládaní na volantu, Aux in, USB vstup umožňuje nahrávaní FM a CD (konverze hudebního CD na MP3 přímo do MP3 přehrávače přes USB vstup), dálkové ovládání

Made for iPod®

Připojení, ovládání a přehrávání přímo z vašeho iPodu.

Mosfet 53Wx4

Mosfet je polovodičový obvod, který je se svými vynikajícími vlastnostmi, např. lineární pracovní křivkou a nízkým zkreslením, využíván jako zesilovač. Díky vynikajícím vlastnostem čtyř zesilovačů Mosfet 53W je tento systém schopen reprodukovat neuvěřitelně věrný a výkonný zvuk. MOSFET (Metal Oxide Semiconductor Field Effect Transistor). Nejvýkonnější zvuk na trhu.

Sigma Station

Stabilizátor frekvencí Sigma Station potlačuje šum ve zpracovaném signálu a tak odděluje čistý přijímaný signál. Také omezuje vysoké kmitočty při poslechu rozhlasových stanic na FM.

Woofer Ready

Výstupy zadních reproduktorů lze nastavit na celý kmitočtový rozsah s možností regulace nebo na neregulovanou nízkou propustnost pro hluboké basy (subwoofer).

USB Host

Všechny nejnovější palubní centrály LG mají nyní rozhraní USB pro připojení různých přenosných zařízení a přehrávání souborů MP3, WMA a AAC. Jednoduše připojte své hudební zařízení a užívejte si hudbu bez omezení.

EZ Finder

Funkce EZ Finder umožňuje snadno a rychle najít požadovanou skladbu. Vypisuje složky a soubory. Otáčením a tisknutím otočného ovladače lze procházet a označovat jednotlivé skladby. Končí ohrožování bezpečnosti sledováním displeje přehrávače během řízení.

XDSS Plus

Zvukový efekt XDSS Plus od LG, vysoké kmitočty max. 12 dB. Posílení basů o 14 dB poskytuje plnější zvuk. Obvod může zesílit nízké a vysoké tóny pro dynamičtější zvuk jednoduchým stiskem tlačítka XDSS.

• Autorádio s CD přehrávačem a funkcí bluetooth handsfree
  • přímé připojeni IPod přes USB
  • výkon 4x53W (MOSFET)
  • 3-řádkoví displej
  • duální podsvícení tlačítek (červené, modré)
  • přehrává: CD-R/RW
  • formáty: WMA, MP3 (CD-Text, ID3 Tag, WMA Tag)
  • 10 ekvalizérů + 2 uživatelské
  • basy XDSS Plus
  • FM tuner s RDS
  • umožňuje připojení k vstavěnému ovládaní na volantu
  • Aux in
  • USB vstup umožňuje nahrávaní FM a CD(konverze hudebního CD na MP3 přímo do MP3 přehrávače přes USB vstup)
  • dálkové ovládání

• Bluetooth

Design, spolehlivost, bluetooth

• celkem povedený design
    • množství funkcí
    • chování a práce s připojenou USB pamětí
    • kazový modul BT
    • nelze jednoduše přejít na další složku
    • složité ovládání
    • kvalita zvuku

Rádio jsem zakoupil po dlouhém vybírání na základě celkem kladných ohlasů, ale bohužel jsem byl zklamán. BT modul přestal pracovat hned první den (radím, nestartujte auto, pokud máte zařízení s něčím spárovano = jisté úmrtí).. bohužel nelze nijak opravit. Na krkolomné ovládání si člověk postupně zvykne, ale velmi mi chybí funkce přechodu po jednotlivých složkách stiknutím tlačítka (musí se složitě přes otočný ovladač procházet adresáři). Práce s USB také není nejštastnější, u větší paměti déle načítá, navíc nevím proč, při nerovnostech přerušuje produkci kontrolou připojené flashky. Čekal bych také, že když připojím flashku, začne automaticky přehrávat z ní, bohužel musíte zdlouhavě vybírat zdroj. Co se týče kvality zvuku jsem byl také celkem zklamán, není to taková tregedie a na origo repro by to celkem i mohlo stačit, ale pokud připojíte externí zesilovač a kvalitnější reprosoustavu, poznáte od kvalitnějších rádií rozdíl. Zcela chybí středová část, příjde mi, že je zvuk přebuzen na nízkých a vysokých kmitočtech, zejména při poslouchání rádia. Možnosti nastavení zvuku jsou také mizerné, dosud jsem neobjevil možnost nastavení úrovní přední/zadních repro.
    Vesměs jsou to prkotiny, které ale pro mne znamenají nespokojenost a vracím se zpět ke své ověřené značce Pioneer, která je v tomto směru o mnoho dále. Proto za sebe mohu toto rádio doporučit pouze méně náročným uživatelům.

• , zakoupeno v ELCHO.CZ

• BT handsfree (čistý zvuk z repro,načtení tel.seznamu do radia)
    • tuner (velké množství stanic)
    • cena/výkon
    • slabé zesílení mikrofonu
    • rádio celkově nehraje příliš basově

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Poměr cena / výkon
    • Výborný vzhled
    • Na ovládání si člověk zvyká déle
    • na světle je display hůře čítelný

Příjem rádia je výborný, hraje velice čistě.
    Třešničkou na dortu je volitelné podsvětlení (modré/červené).

• výborný zvuk
    • celkem jednoduché ovládání
    • možnost výběru podsvícení
    • po několika týdnech přestalo fungovat bluetooth

S rádiem jsem byla velice spokojena do té doby, než mi přestalo fungovat spojení s telefonem. Naštěstí to v obchodě přijali jako reklamaci a za rádio mi vrátili peníze. Zvažuji, že si ho koupím znovu, protože jsem s ním byla opravdu spokojená.

• , zakoupeno v ELCHO.CZ

• ¨Hraje perfektně,a obsluha se dá rychle naučit a zvyknout,Jak se říká za málo peněz hodně muziky můžu jen doporučit

nemám žádný proti. doporučuji

• Kabel k mikrofonu je dost dlouhý i pro natažení na zadní sedačky natož na sloupek k řidiči.
    • Po spárování telefonu (Htc Desire) s rádiem, jakmile nastoupím do auta do 15s se mi automaticky sami spárují.
    • Zvuk z HF do repra je krásně čistý
    • Telefonní seznam se bez jedinného problému načetl do rádia
    • Signál rádia je velmi dobrý nejen že chytám stanice čistě ale chytám i některé. které mi předchozí rádio nebylo schopno ani najít
    • Na obrácené chování kolečka v menu si jde s přehledem zvyknout :)
    • Podsvícení displeje nijak zvlášť neoslňuje ani v noci a červené podsvícení kláves je krasně vidět i ve dne
    • Vypínání podsvícení displeje :)
    • Možnost vytvoření 6 rychlých kontaktů pro volání bez hledání a historie hovorů
    • Krapet větší oproti standartnímu rádiu ale když jsem zatlačil dostal jsem rámeček v pohodě do prostoru kde má být
    • Ruční hledání kontaktu v seznamu rádia je krapet zdlouhavé a nejni to úplně dobré za jízdy

Dlouho jsem vybíral řešení pro handsfree do auta od sluchátek do ucha až po extra zařízení s displejem jsem prolezl celý trh. Ale v poměru cena výkon jasně vyhrála rádia s integrovaným Bluetooth, kde toto rádio dominuje jak výbavou tak funkčností. Na jeho stranu mě zvyklal externí mikrofon a možnost červeného, v noci méně agresivního, podsvícení. Za tuto cenu jsem měl problém na internetu najít kvalitní extra handsfree s dispelejn a načítáním kontaktů takže dle mého jasná volba.

• super zvuk mnohem lepsi jak treba o tridu lepsi sony pekny vzhled mnoho funkci za tu cenu fakt bezva nad moje ocekavani
    • trosku slozitejsi ovladani ale asi jde jen o zvyk jinak jsem nic negativniho nenasel

stoji za to

• Cena, možnosti
    • Horší citlivost mikrofónu, krátký kabel mikrofónu

Zajímavé funkce za příznivou cenu. S kvalitnějším mikrofónem s malinko delším kabelem by to vcelku nemělo chybu.

• , zakoupeno v abcvelkoobchod.cz

• kvalita zvuku,bluethoot,design - super po týdnu neustálého hraní na hranici možností repra originálu v citroen-berlingo
    • tatranka,manuál,větší šířka než předešlé originál rádio, ale to sem rychle zbrousil pilníčkem cca 1-2mm

doporučuji všem