LG LCF610IR

• , zakoupeno v ELESHOP

• Moderní design
    • Výkon
    • asi nic :-)

Rádio jsem si vybrala proto,protože má moderní design,dobrý výkon a přijatelnou cenu.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Velmi dobrý disain a velmi jednoduché na obsluhu kvalita zvuku.....velmi dobrá vzhledem k ceně rádia.....přešel jsem od Sony X-pload a rozdíl není znatelný
    • Asi největší vada tohoto rádia je velmi špatně řešené nacvaknutí předního panelu. Jak se snadno vyjme o to hůře se vrací zpět.

Celkem hodnotím kladně jsem spokojen s výrobkem ničím nepřekvapil ,ale ani nezklamal. Mohu doporučit.

• , zakoupeno v elektrospecialista

• dobrý zvuk
    • šíleně složité nastavení třeba jen basů a výšek

pro ekvalizér a USB vstup

Ekvalizér
Počet kanálů

CD/MP3/WMA přehrávač s USB, AUX, iPod/iPhone připojení

• Je pěkné,ale to je tak všechno:)
    • Při každém otočení klíčku cd nesmyslně vyjíždí do krytu a vy ho pořád musíte vyndavat a zandavat.
    • Při spárování bluetooth s mobilem nebo něčím jiným musíte 2x spárovat, jednou před nastartování a když nastartujete musíte znova..
    • Na rádiu nejdou libovolně nastavit přední bedny popř. každá zvlášt´jako u jiných kvalitnějších rádií,takže pokud máte v autě subwoofer se zesikem, absolutně nevhodné,jdou tam pouze různé žánry a to je na *****...
    • Měl jsem ho 4x na reklamaci a pořád se nic neděje, proto jsem se rozhodl napsat k tomuto rádiu recenzi.
    • Tohle rádio bych určitě nekupoval,za tu cenu si můžete vybrat rozhodně mnohem lepší :)

Nekupovat ..

• , zakoupeno v ELESHOP

• Moderní design
    • Výkon
    • asi nic :-)

• Pro mně je toto rádio velice suprové a nechybí mi na tom nic :)
    • Cena je skvělá a výkon dostačující :)
    • Nic....

Pro mně je to velice skvělé rádio s velkým množstvím funkcí.

Bezproblémový chod, ale při ukládání rádiových stanic si musíte dát pozor na červený drátek se žlutým ( nutnost zaměnit tyto drátky, aby se Vám uložili Vámi nastavené rádiové stanice)

Super Rádio do Auta :)

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• , zakoupeno v elektrospecialista

• dobrý zvuk
    • šíleně složité nastavení třeba jen basů a výšek

pro ekvalizér a USB vstup

• Cena, funkce, design
    • Méně přehledné ovládání

Toto rádio mám teprve krátce, ale jelikož mi tu jeho při jeho koupi chyběla nějaká recenze, tak sem něco málo napíšu. Rádio zatím hraje výborně v kombinaci s reproduktory Hertz a Sony Xplode. Pro některé bude zezačátku možná komplikované ovládání, ale dá se na něho zvyknout celkem rychle. Měl jsem maličko obavu v přizování rádia zrovna od LG, kteří s tím nemají moc zkušeností ale v porovnání cena/kvalita je to určitě velmi dobrá koupě.