Recenze Kenwood KMM-303BT

Ověřené recenze Kenwood KMM-303BT

Přidáno: 15. listopadu 2017

Zakoupeno v Ahifi

Dobrá výbava v dané cenové kategorii, včetně BT, multikolor podsvícení.
Výborný tuner, za jízdy se nerozlaďuje, mikrofon v ceně.

Martin Brázda

Přidáno: 6. listopadu 2017

Zakoupeno v Ahifi

• BT a handsfree za pár korun
  • Kvalita zvuku
  • Rychlost spojení s telefonem a kvalita přenosu
  • Super cena
  • Čitelnost dipleje je otřesná, ve srovnání s 3 roky starým modelem stejné značky
  • Nepohodlné ovládání hlasitosti, kolečko je extrémně citlivé

Viditelnost displeje na slunci: Špatná
Ověřený zákazník 2din.cz

Michal

Přidáno: 1. listopadu 2017

Zakoupeno v 2din.cz

Rádio je výborné,akorát nastavení ohledně jiných je drobet složitější

Nastavení funkcí a ovládání: Složité

Jíra

Přidáno: 23. října 2017

Zakoupeno v Ahifi

Hraje super, telefonování perfektní.

Ověřený zákazník autokom-audio

Přidáno: 17. října 2017

Zakoupeno v autokom-audio

dobrý

Ověřený zákazník ExaSoft.cz

Přidáno: 13. října 2017

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• BLUETOOTH DOBRY

Hraje hezky a hezke podsvicení

Přidáno: 28. srpna 2017

Zakoupeno v Ahifi

Solidní autorádio vzhledem k ceně

Přidáno: 27. srpna 2017

Zakoupeno v Ahifi

• Jednoduchost pouziti a spojeni s moblinim telefonem

Přidáno: 18. srpna 2017

• bezproblémové párování bluetooth
  • kvalitní zvuk

Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 24. července 2017

Zakoupeno v CZC.cz

• malé rozměry,kvalitní hendsfree,celkem jednoduchá obsluha

Marťas

Přidáno: 19. července 2017

Zakoupeno v Ahifi

• Rádio, MP3 přehrávač, handsfree a USB dobíječka v autě - vše v jednom. A ještě umí přehrávat hudbu z mobilu přes BT i přes USB kabel.

Jirka

Přidáno: 14. července 2017

(Upraveno 14. července 2017)

• HF BT

mk

Přidáno: 27. června 2017

(Upraveno 27. června 2017)

Zakoupeno v Ahifi

• hlavně BT handsfree, jednoduché, jednou se spáruje a pak už netřeba cokoliv nastavovat oproti různým BT do auta... prostě jen příjdu do auta rádio se zapne a za 5s je spojené
  • mikrofon v balení (u nás umístěno za volantem), stará auto, dost hlučné a volající nepoznám že nemám telefon ucha
  • hudba vynikající (i na stand. repro), původně bylo v úvaze koupit nové s tímhle rádiem netřeba
  • dvouřádkový displej, jednoduché ovládání
  • předvolby pro volání (až 6kontaktů, po nastavení jen stisknutí telefonku, číslo a stiknout volume a rádio samo vytočí, netřeba tahat telefon)
  • nezávislá nastavení eq pro usb, tuner... stejně jako hlasitost, po dokončení volání rádio samo přepne na původní volbu a hlasitost
  • automatické přijetí hovoru (nastavení x sekund)
  • zobrazování volajícího a pod na displeji, při příchodzím hovoru se rádio probarví zeleně, lze vzít hovor kterýmkoliv tlačítkem (stejně tak odmítnout) nebo nechat "automaticky" příjmout
  • trochu horší čitelnost na slunci ale to u všech rádií
  • průměrný tuner, ale žádné kromě origo autorádia nefungovalo korektně (i po výměně antény a přidání napaječe a zesilovače)
  • některé funkce jen v anglickém manuálu (podrobnější nastavení, náhodné přehrávaní při delším stisku tlačíta přehrává náhodně z celého obsahu usb paměti ne jen adresáře)
  • trochu nelogicky volba z 30ti barev ale nikde není klasická bílá (nejvhodnější, nejvíce svítí nejlépe vidětú
  • některé fuknce trochu hluboko v menu (ztlumování displeje, nastavení eq a pod)

kdyby bylo víc hvězdiček dám opět plný, za tu cenu opravdu bezkonkurenční, hlavně pak řešení BT (žádná sluchátka, nebo dobíjecí udělátka do auta, žádné řešení nastavovanání po prvním zpárování)...

Pavlína Grofová

Přidáno: 19. června 2017

Zakoupeno v Ahifi

• Rádio krásně hraje, velmi rychlé spárování s mobilem, volání naprosto bez problémů.
  • Displey špatně čitelný na slunci.

Doporučuji toto rádio, je kvalitní, výkonné a navíc s bluetooth .. cena odpovídá.

Ověřený zákazník Obchody24.cz

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz

Jiří Horák

Přidáno: 1. prosince 2016

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Funguje jak má, vybíral jsem podle recenzí a jsem naprosto spokojen

Perfektní autorádio s vynikajícím poměrem cena/výkon. V dané cenové relaci špička, která splní požadavky i náročného zákazníka. V kombinaci s kvalitními reproduktory nemá konkurenci. Obrovské možnosti individuálního nastavení zvuku, perfektní konektivita jak USB, tak Bluetooth. Citlivost tuneru perfektní. Jediná malá výtka - neumí česky ...

Ověřený zákazník elektro DVORSKÝ

Funguje jak má.

Včeliš

Přidáno: 20. září 2016

Zakoupeno v Ahifi

• Multibarevné podsvícení je opravdu super, nespočetně barev nastavených výrobcem + možnost vytvořit si vlastní barvu. Pořád si s tím hraju.
  • Hudební produkce je na opravdu hodně vysoké úrovni, na své si příjdou i fajnšmejkři hudby. 4x50W je opravdu 4x50W!!! Vestavěný MOS-FET zesilovač dělá svoji práci hodně dobře a čistota zvuku na maximální výkon mě doslova vyrazila dech. Opravdu bez šumu a praskání na max. výkon, to se jen tak nevidí ani u jiných prémiových značek. To je plus, které doslovně přehluší všechny mínusy popsané níže.
  • Handsfree mě mile překvapilo, druhý volající vás slyší pěkně a neslyší žádnou zpětnou vazbu (ozvěnu), jak to dělají i integrované handsfree od renomovaných výrobců nebo automobilek. Externí mikrovon má dlouhý kabel a bez problémů s ním oběhnete celé čelní sklo a přístrojovku. Montáž externího mikrofonu je jednoduchá, stačí ho jemně zastrkat za tapecírung a zastrčit do autorádia.
  • Všechno funguje perfektně, připojení BT, HF, přenos hudby BT nebo kabelem dovoluje i ovládání např. skok na další skladbu přímo na autorádiu, takže nemusíte sahat mobil, který může mít zamčenou plochu a v nabíjet se.
  • USB port funguje i jako nabíječka( ! ). Možná je to blbost, ale hned máte v autě o 1 nabíječku více nebo nemusíte mít nic v zapalovači. Sami víte, že bez nabíječky to dneska už opravdu nejde.
  • Je to nabušené autorádio s mnoha funkcemi, na své si příjde jak netechnický člověk tak i hračička do technických udělátek. Všelijakých nastavení a možností je tam opravdu spusta a bez návodu nemáte šanci spoustu věcí nastavit. To není nedostatek, ale přednost. Basy a výšky, pravá-levá, zadní-přední, čas, připojení na BT, barvu displeje, přehrání mp3 a uložení FM stanic zvládne každý bez návodu jako prd a víc normální uživatel opravdu nepotřebuje. Ten kdo si chce naladit 13pásmový ekvalizér a různé hovadinky doladování stanic, show-modu při vypnutém rádiu apod. bud si dá
  • tu práci a proleze si celé menu nebo prostě vezme do ruky český návod.
  • Je to drobnost, ale mě to stálo 290,- Kč navíc. Nikde není napsané, že obsahuje již v základu v balení externí mikrofon. Já jsem si ho dokupoval v domění, že tam není, protože to není nikde uvedeno. Takhle mám mikrofony dva. Ale to není nedostatek jen tohoto prodejce, ale absolutně všech prodejců, co nabízí tento model autorádia, protože neuvádějí obsah balení.
  • Není krabička na odnímatelný displej. Není to nic bez čeho by se nedalo žít. Vím, že 90% lidí téměř odnímatelný displej nevyndává téměř vůbec a zbylých 10% si nějak poradí. Já mám krabičku z předchozího autorádia, ale není přeci problém mít v autě nějaký sáček nebo obal od brýlý, každý něco doma najde.
  • Možná vážnější nedostatek je absence SD, přeci jenom z autorádia v USB zástrčce trčí flashdisk dost divně. Myslím že by byla lepší kombinace s SD portem než s USB, ale to je prodejní záležitost výrobce, ne prodejce a tuto kombinaci Kenwood nabízí od 4500,- Kč výše v jiném modelu. Rozhodně to není nedostatek, který se nedá řešit, dnešní flashdisky jsou různých velikostí, tak jsem si koupil mini flashdisk a je to v pohodě. Hodně jsem váhal, protože v minulém autorádiu jsem SD port měl a zvykl jsem si na to, není to moc vidět, nikde nic netrčí a doma v PC jsem na SD kartu nahrál co jsem chtěl. Ale nakonec pro tento model rozhodla cena, protože za tyhle peníze s takhle kvalitním Handsfree, budete hledat podobné autorádio hodně těžko.
  • Absence dálkového ovládání, někomu možná chybět bude, ale pro mě to není ani tak nedostatek. U minulých autorádií jsem DO měl a musím přiznat, že jsem ho nikdy nepoužíval. Když už se mám natáhnout někam do přihrádky pro DO, to už to můžu rovnou udělat přímo na autorádiu. Jen si s tím hráli děti ze zadní sedačky a upřímně, jak dlouho tohle rodič vydrží..... já 5 minut, pak jsem jim to "vyrval" z ruky. Takže pro mě spíše plus než mínus.

Po letech co jsem měl autorádia Sony jsem přesedlal na Kenwood a rozhodně nelituji. Za autorádio jsem zaplatil 2290,- Kč a musím říct, že je to špička, 4x50 ze zesilovačem, handsfree s externím mikrofonem, BT, mp3 přehrávač, rádio, vzhled, ovládání, multibarevnost displeje to vše je v perfektní kvalitě s jednoduchým ovládáním a českým návodem. Rozhodně doporučuji dát tyto peníze za Kenwood než za čínské autorádia ač jsou o 1000,- Kč levnější. Hlavně dostanete kvalitní Handsfree bez nutnosti instalace nějaké sady, platit profi montáž apod. Tady jen zasunete, napárujete BT a máte kvalitní telefonování, které si pak bezproblémů vezmete do dalšího auta s sebou. Dát 2290,- Kč za autorádio není žádná raketa a dostanente perfektní značkový produkt, který vám bude sloužit dlouhé léta.

Přidáno: 9. srpna 2016

super zvuk a BT

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz

Přidáno: 31. července 2016

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• supr zvuk ,telefonovani je ciste ,nastaveni je lehke,vyber barev je super,
  • o nicem nevim

Ověřený zákazník EURONICS

Přidáno: 24. července 2016

Zakoupeno v EURONICS

• Prostě za tu cenu dost dobré autorádio.Ke koupi pomohly i recenze majitelů kteří si jej také pořídili.

Už jsem nechtěl autorádi na CD a tak jsem pátral po rádiu na USB.SD,BT a toto mne oslovilo a ještě k tomu se přes něj krásně telefonuje!!!!

Petr Lešák

Přidáno: 8. dubna 2016

• hezky hraje, rychlé BT,USB připojení,barevné podsvícení,hlasité HF
  • viditelnost displeje na sluníčku, ale to si myslím není žádný velky negativum, od čtení je knížka a v autě se má člověk věnovat řízení.

vybral jsem si tento produkt z estetické i technické stránky,prostě se mi líbilo .
výkonově splňuje mé očekávání, ačkolik jsem neměl tušení jaký je hudební výkon 4 x 50W, ale hraje rozhodně líp než předešlé rádio, což jsem chtěl.
Je to poprvé co jsem si do auta koupil nové rádio, ale rozhodně koupě tohohle modelu nelituji. Za ty peníze, si myslím, ta kvalita určitě stojí.
Líbí se mi, že při zapnutém BT se mobil připojuje prakticky ihned,bez čekání. Využívám převším k poslechu hudby a vyhovuje mi, že od rádia nevede žádný kabel.
I když je výhoda u rádia, že má výstup na USB i AUX in, jelikož přes USB můžu připojit telefon jako na nabíječku, což je fajn.
Další ocenitelná vlastnost toho radia je HF, které,po nainstalování mikrofonu do unterieru, jsem hned vyzkoušl a funguje hezky.
Druhá strana na telefonu slyší hovor dostatečně.
Dále se mi líbí barevnost podsvícení, na výběr je množství barev, který si můžu buď sám nastavit nebo nechat předvolený random, tedy že mění barvy. Taková malá diskoška =)

Filip Klička

Přidáno: 3. dubna 2016

Velmi kvalitní rádio.
O dost se zlepšil zvuk.
Radio jsem zakoupil jelikož do budoucna planuji přestavět celou audiotechniku v mém autě a toto radio je poměr/cena velice kvalitni.

PedroKV

Přidáno: 26. března 2016

Zakoupeno v Ahifi

• Výborné bluetooth handsfree-je z něj na obě strany slyšet velmi dobře.
  • Vícebarebné podsvícení
  • Dvouřádkový displej
  • Možnost uložit 6 tel.čísel pod tlačítka 1-6
  • Umí přehrávat náhodně ve složce
  • Super RDS
  • V menu něco najít, je bez manuálu porod
  • Trošku jsem bojoval s nastavením zvuku
  • Nemá tlačítko dimmer
  • Mám dojem, že některé mp3 z usb ke konci usekne a začne hrát další skladbu
  • Vytáčení z telefonního seznamu je nepoužitelné

Porovnávám s mým předchozím autorádiem Pioneer MVH-X370BT a ještě předchozím MVH-X360BT. 370BT jsem vrátil v záruční době, protože servis nebyl schopen rádio opravit v 30 denní lhůtě. Autorádio chytlo typickou Pioneer nemoc-ERROR 10 na displeji při pokusu o bluetooth spojení a telefonování.

V porovnání s oběma rádii má Kenwood o dost lepší HF. Je to i tím, že jde v menu nastavit zesílení mikrofonu. Nemusíte si tak vyřvat hlasivky, aby vás druhý slyšel.

Dvouřádkový displej je super. Je možné si navolit, co bude zobrazovat nahoře a co dole (např. čas, adresář na USB atd.). Každý si najde, co mu vyhovuje.

Narozdíl od Pioneera umí přehrávat skladby náhodně ve složce. Pioneer hrál náhodně jen z celé flashky.

RDS funkce funguje nejlíp ze všech rádií, co jsem kdy měl. Scrolluje na displeji název radiostanice/písničky, to zatím žádné jiné rádio neumělo, vždycky zobrazilo něco, ale ne všechno. Tady to funguje stejně parádně jako originální vestavěná rádia v nových autech. Vždycky jsem obdivoval, co vše to umí zobrazit a teď už mi to jede taky. Plus lze nastavit, aby se automaticky nastavoval čas dle RDS.
Pitomý ale je, že když je špatný signál, na rádiu vám bliká "waiting", místo aby třeba zobrazilo frekvenci. :-/

Ještě zmíním jedno pozitivum: na připojovacím kablíku jsou fastony na žlutém a červeném vodiči, pro možnost rychlého přehození těchto dvou vodičů. To je pro ty, kterým rádio po vypnutí klíčku nedrží nastavení. U Pioneera jsem musel vytahovat PINy/kablíky z ISO konektoru a to byl fakt opruz.

Tak to by byla pozitiva a teď negativa:

Nemá tlačítko dimmer. Nastavil jsem si slabé podsvícení na noc (která je v zimním období skoro furt), jenže při denním světle na slunci nebylo na displeji nic vidět. Nezbývalo, než vybrat zcela jinou barvu podsvícení a přidat na jasu skoro na maximum. Teď mám zelenomodrou barvu AQUA2 a zatím to v noci ani moc neruší. Pro ztlumení jasu musíte do menu a hledat a hledat.. Pioneer 370 to měl dotažené k dokonalosti: dal se nastavit časový interval od-do, kdy byl displej ztlumený a kdy byl naplno. Plus úroveň jasu při ztlumeném jasu a při neztlumeném. Někdo se tu v poradně ptal na možnost jiné barvy tlačítek a jiné barvy displeje. Nejde to, ani dle manuálu.

Zvuk měl Pioneer taky lepší, bez většího nastavování. Upozorňuji, že mám hudební hluch. Ale tady furt nějak nejsem úplně spokojený s tím, jak to hraje. Možnosti nastavení tu jsou, ale nějak to ne a ne doladit k dokonalosti. Někde v menu jsem našel nastavení velikosti reproduktorů. Poprvé a než šáhnu pro manuál, tak asi naposled. Menu se mění podle toho, na co máte přepnuto (rádio, usb...). Takže ne vždy najdete všechno.

Telefonní seznam se krásně synchronizuje, vč. zmeškaných, vytočených a přijatých hovorů. To je ale jediná šance, jak vyhledat číslo-z posledních hovorů. Telefonní seznam je řazený na pěst: A-Z pro mobilní čísla, A-Z pro domácí čísla, A-Z pro pracovní čísla.... Není ani možnost hledat podle prvního písmena kontaktu, jako to měl Pioneer. Hrůza.

Na rozdíl od Pioneera je možnost vytáčet přímo telefonní číslo, které si namačkáte. Je to ale tak zdlouhavé a nepohodlné že dřív skončíte ve škarpě.

Závěr: rádio má dost funkcí, je ale v některých věcech dost nedotažené a neergonomické. Znovu bych si ho nepořídil-zkusil bych zase jiné. Ve hře byl i Pioneer s novým modelem X380BT, jenže jsem se bál, že bude zase problém s BT modulem a navíc ergonomie-rozložení tlačítek se mi narozdíl od X370BT nelíbila. Vysoko ale hodnotím HF a protože telefonuji opravdu hodně, potřebuju kvalitní HF. Asi z tohohle důvodu si rádio nechám.

Nastavení funkcí a ovládání: Složité

Přidáno: 11. března 2016

• výborně drží signál
  • kvalitní bluetooth handsfree plně spolupracuje s iPhone 5S
  • přehlednost

V dané cenové relaci vynikající rádio

Honza

Přidáno: 27. února 2016

Zakoupeno v Ahifi

• Děla přesně to, co je v popisu. Hraje vyborne za danou cenu.
  • Ne

Za tu cenu velmi dobrý produkt.

Přidáno: 22. února 2016

Zakoupeno v Ahifi

• Intuitivní nastavení, kvalitní příjem, fungující handsfree, propojeno s windows phone bez problémů.

Doporučuji, za rozumné peníze kvalitní přístroj. Rád doporučuji.

Přidáno: 28. ledna 2016

Zakoupeno v Ahifi

• Vice barevny display,spoustu nastaveni v menu radia,cena funkcnost

za tyhle peníze velice kvalitni a doporucuji

Ověřený zákazník Soundshop.CZ

David

Přidáno: 24. ledna 2016

Zakoupeno v Soundshop.CZ

• podpora mp3,wav,flac,aac
  • bluetooth HF, není problém, že by nebylo rozumět
  • kvalita zvuku a možnosti nastavení (EQ, bass, loudness....)
  • bezproblémová montáž díky malé hloubce rádia
  • 2-řádkový displej s multicolor podsvícením, každý si najde svou barvu :-)
  • vzhled
  • ovládání
  • možná snad jen trošku horší čitelnost displeje při slunečném počasí

za ty peníze bezkonkurenční rádio,je to můj druhý kenwood,takže jsem už věděl do čeho jdu.. jen těžko najdete lepší rádio a to i za víc peněz
doporučuji všem, s dobrým repro hraje krásně
perfektní výrobek, kenwood prostě asi umí...

Ověřený zákazník Autorádia-HiFi

• Kvalitní zvuk
  • Odnímatelný panel
  • Přehrávání hudby přes Bluetooth, AUX kabel nebo z USB disku
  • Občas drobný výpadek spojení

Rádio jsem si pořídil především kvůli handsfree s externím mikrofonem a možnosti přehrávat hudbu z telefonu přes Bluetooth. Na odnímatelném panelu jsou kromě tlačítek a displeje také USB a 3,5mm AUX porty, které jsou schované pod poloprůhlednými dvířky. Ta se po odklopení do strany zasunou do panelu, kde nepřekáží. Na zadní straně je ještě dvojice CINCH výstupů do zesilovače nebo zadních reproduktorů. Připojení ISO konektorů k rádiu je realizované přiloženou kabelovou redukcí. Počáteční nastavení je jednoduché. Mezi jazyky lze vybrat pouze angličtinu a ruštinu, díky českému návodu ale zvládne obsluhu každý. Barva podsvícení displeje je plně nastavitelná. Kromě přednastavených barev může být libovolná barva zvolena přímo mícháním RGB kanálů. Připojení telefonu bylo otázkou chvilky. Dosah spojení je v mém případě cca 3 metry od rádia. Lze spárovat až 5 zařízení, z nichž připojené může být vždy jen jedno. Zvuk při přehrávání přes Bluetooth je kvalitní a krásně čistý. Informace o skladbě se zobrazují přímo na displeji rádia. Při příchozí notifikaci se však zůstane na displeji zobrazena poslední skladba a při další se nezmění, nemusí to však být nutně vinou rádia, ale samotného telefonu. Ovládání přehrávače v telefonu je možné přímo tlačítky na rádiu, má cca 1sekundovou odezvu. Přídavný mikrofon má dostatečně dlouhý kabel, není problém jej vnitřkem přístrojové desky vyvést kamkoliv na dosah řidiče. Mikrofon je na malém plastovém úchytu ve tvaru "U", který je opatřen oboustrannou lepící páskou. Je tedy možné jej přilepit na rovnou plochu nebo zasunout do vhodné spáry. Díky kloubovému spojení lze mikrofon přesně nasměrovat. Přímo na rádiu lze přistupovat k telefonnímu seznamu telefonu, historii hovorů nebo rovnou navolit telefonní číslo (vcelku krkolomné, rozhodně nedoporučuji dělat za jízdy). Hovor je čistý, ve výchozím stavu však mikrofon snímá celkem slabě (umístění cca 20 cm od úst), je třeba si pohrát s nastavením. Při příchozím hovoru rádio zazvoní. Nastavení hlasitosti hovoru je nezávislé na nastavení hlasitosti hudby. Celkově jsem s rádiem velmi spokojen, za příjemnou cenu disponuje značnou škálou funkcí a nastavení. Drobnou nepříjemnost pozoruji, pokud mám telefon například v levé kapse kalhot, kdy jej částečně kryje noha. V tomto případě dochází ke sporadickým výpadkům signálu, které však trvají jen zlomek vteřiny a nepřeruší přehrávání.

Přidáno: 14. prosince 2015

Zakoupeno v Ahifi

• Za ty peníze bezkonkurenční, Do Octavie 1 instalace cca 20 Minut včetně natažení mikrofonu, Handsfree sparování s telefonem Samsung xcower3 okamžité včetně přehrávaní hudby
  • Možná trochu složitější pohyb v menu, ale je to o zvyku

Nemá chybu...

Michal

Přidáno: 23. listopadu 2015

Zakoupeno v Ahifi

Dobré autorádio, hraje skvěle, spárování s Windows Phone 8.1 bez problému, funguje i Cortana, zobrazení volajícího na displeji rádia.

Orr

Přidáno: 21. listopadu 2015

Zakoupeno v Ahifi

• Bluetooth a propojení s iPhonem
  • Handsfree
  • Slabé podsvícení tlačítek během dne. Symboly na tlačítkách jsou viditelné jen v noci a za šera.

Slušné bezmechanikové rádio

Viditelnost displeje na slunci: Špatná

Jirka

Přidáno: 21. září 2015

Zakoupeno v Ahifi

• Kvalitní zvuk na minimální náklady
  • Nízká zástavba kvůli absenci mchaniky (nepotřebné)
  • Čelní USB
  • BT v sadě
  • Trochu tišší zvuk přes externí mikrofon
  • Absence adaptéru pro přípojení koaxiální antény (redukce)
  • Nepodsvícený jogger (ovladač hlasitosti)
  • Krycí dvířka USB/AUX, která jsou u bezmechaniky neustále otevřené (zbytečná - kosmetika)
  • Display je trochu více utopený a v případě zástavby rádia v nížších úrovních přístrojové desky ořezává horní část symbolů

Poměr cena/výkon nad očekávání na velmi dobré úrovni.
Spousta nastavení zvuku dle náročného ucha posluchače.
RGB podsvícení lze vyladit dle požadavků podsvícení interiéru.
Měl jsem trochu pochybnosti se značkou KENWOOD a náhradu za původní ALPINE a určitě jsem neprohloupil. Pleechový rámeček pro zástavbu mohl být trochu přesnější, bez podložení klepe při jízdě po nerovnosti. Celkově výhodná investice, hodně muziky za pár korun...

Lukino

Přidáno: 28. května 2015

• vše šlape tak jak má
  • zvuk supr
  • volání přes BT je paráda - čistý zvuk volajícího
  • externí microfon skvěle funguje
  • multicolor displeje je fajn
  • přehrávání hudby na rádiu z telefonu, zatím vyzkoušenou cca 2 metry od auta a funguje bez problémů i hlasitost
  • zatím nic

určitě bych doporučil všem

Přidáno: 24. května 2015

Zakoupeno v Ahifi

dělá to co má a má poměrně kvalitní příjem rádia.

Sencor SCT 8017BMR

Sencor SCT 8017BMR