Kenwood KDC-X5200BT

Přehrává MP3 / WMA
1 DIN
2 DIN

• , zakoupeno v Ahifi

Autorádio bylo dodáno i s propojovacím kabelem, montáž snadná a "rychlá", problém je vždy s kabeláží, kdy v autě mám málo místa za autorádiem a musel jsem si kabely naskládat tak, aby nezavazely, což znamenalo autorádio 3 x vyndat ven. Co se týče poslechu, tak autorádio velmi dobře hraje, byl jsem velmi příjemně překvapený. Spárování telefonu s Bluetooth naprosto bez problému, telefonování za jízdy je velmi pohodlné, bez rušení, k dispozici je nastavení externího mikrofonu tak, aby protistrana dobře rozuměla, kabel je dostatečně dlouhý. Autorádio má mnoho možností nastavení zvuku, avšak nastavení je otázka delší doby, jelikož přes "jednořádkový" displej vše dlouho trvá. Barevnou kulisu jsem nechal na továrním nastavení v modré barvě, při jakémkoli vstupu do menu nebo při telefonování se barva displeje a tlačítek sama mění, takže je alespoň vidět, že se něco děje.
    Kdo má čas a chce si hrát s kabeláží, tak si může vývody na USB a AUX pěkně domontovat do loketní opěrky nebo zakomponovat do palubní desky, já jsem to nechal pouze v přihrádce pod rádiem, nechtělo se mi rozdělávat palubní desku a středový sloupek. Kabel od mikrofonu jsem protáhl pod volantem a pojistkovou skříní do A sloupku a nad vrchním tapecem ke stínítku nad zpětným zrcátkem. Mikrofon je vcelku větší, má možnost natáčení do stran, kdy je na klipu s oboustrannou lepící páskou a je možno ho přilepit podle libosti.

Pokud bych měl hodnotit tak bych dal 4 * z 5.

• , zakoupeno v AB COM CZECH

Dotykový panel
Přehrává MP3 / WMA
1 DIN
2 DIN

Autorádio Kenwood KDC-X5200BT Střední třída 1DIN autorádia Kenwood, to je model KDC-X5200BT, které kromě variabilního podsvícení umí ovládat Apple zařízení, Android zařízení nebo bezdrátové streamování hudby přes Bluetooth. Pro hifisty disponuje 4V výstupy na RCA, kterých je plný počet (3 páry). Skvělou funkcí je jednoduchý DSP procesor, který je vestavěný v autorádiu. Obecné specifikace autorádia Kenwood KDC-X5200BT Bluetooth handsfree a audio streaming. MP3, WMA a AAC (na CD / USB). WAV a FLAC (96 kHz / 24 bit) (na USB). DSP, DTA a 13pásmový EQ. Připraveno pro aplikaci KENWOOD Remote. Připraveno pro Kenwood Music Mix. Připraveno pro Spotify. USB (rear side). Protiprachová krytka CD slotu. 3 x RCA preout (4,0 V). Podsvícení tlačítek - variabilní LED. Otočný ovládací knoflík. Zvýrazněné tlačítko - handsfree a nastavení zvuku. Záložní paměť pro nastavení menu. Utlumení s postupným návratem hlasitosti.     Tón při ovládání dotykem.    Digitální hodiny (24 h).    Vestavěný konektor - Mitsumi, 16 pin. Aktualizace firmware. Provozní napětí - 14,4 V (rozpětí 10,5 ~ 16 V). Maximální spotřeba proudu - 10 A. Spotřeba v pohotovostním režimu - pod 1 mA. Rozměry (Š x V x H) - 182 x 53 x 158 mm. Hmotnost - 1300 g. Rozsah provozních teplot: -10 až +60 °C. Uživatelské manuály. Vlastnosti zobrazení a design autorádia Kenwood KDC-X5200BT Rozvržení displeje - 2řádkový displej + uživatelské ikony. VA2 LCD. Podsvícení displeje - variabilní, RGB LED. Ovládání dimmeru - manuální / nastaveno časovačem. Ovládání jasu - 0 - 31 kroků. Demo režim. Jazyky menu - angličtina / španělština / ruština. Zobrazení lokálních znaků v tag informacích - angličtina / španělština / ruština a řečtina. Panel - piano černá. Provedení tlačítek - piano černá. Provedení rámečku - piano černá. Ovládací knoflík nebo kolečko - chromované. Podsvícení trojúhelníku - červené LED. Podsvícení tlačítek - variabilní, RGB LED. Ovládání jasu (kroky) -  0 - 31 kroků. Ovládání dimmeru (tlačítka) - manuální / nastaveno časovačem. Variabilní osvětlení.   Podsvícený informační pruh.  Příslušenství k autorádiu Kenwood KDC-X5200BT Vytahovací klíče - 2 ks. Rámeček. Instalační rámeček.    Napájecí kabel (Mitsumi na ISO) - 15 cm. Handsfree mikrofon s kabelem 3 m.

• , zakoupeno v Ahifi

Pokud bych měl hodnotit tak bych dal 4 * z 5.

Poprosil bych cesky navod nebo nejaky odkaz kde by jsem mohl stahnout cesky navod dekuji

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• Skvěle vybavená mašinka za rozumné penize