Kenwood DPX-5100BT

• , zakoupeno v CarMedia

• Vhled
    • Ekvalizér
    • volitelná barva podsvícení
    • Příjde mi že horší příjem rádia, srovnáváno s oem rádiem starým 20 let :-)

velice spokojen

• DSP
    • Možnosti nastavení
    • Výkon
    • Bluetooth

Jediná a zároveň největší výtka je, že bluetooth se chová zvláštně. Někdy se telefon od rádia odpojí, někdy rádio píše, že se připojuje k telefonu, ale přitom je telefon připojený. Nechová se to tak na jednom zařízení a OS, ale v rámci několika zařízení s Android a iOS.

Možná jsem měl sáhnout po cenově stejné variante od Pioneer, která sice nemá DSP, ale možná by to ušetřilo trápení s bluetooth.

Mechanika
S mechanikou
Počet kanálů

2DIN autorádio Kenwood DPX-5100BT Designově, kvalitou i zpracováním skvělé 2DIN autorádio Kenwood, které v dané cenové relaci nemá příliš konkurenci. Nabízí CD mechaniku, USB vstup, vestavěný bluetooth modul, multicolor nebo možnost ovládání Apple zařízení. Takové auto rádio do auta získáte za cenu pod 4 000,- Kč. Obecné specifikace autorádia Kenwood DPX-5100BT Bluetooth handsfree a audio streaming MP3, WMA a AAC (na CD/USB) WAV a FLAC (96kHz/24bit) (na USB) DSP, DTA a 13-pásmový EQ Připraveno pro aplikaci KENWOOD Remote Připraveno pro Kenwood Music Mix Připraveno pro Spotify 3-řádkový široký LCD Variabilní podsvícení 2 x RCA preout (2,5V) Podsvícení tlačítek - variabilní LED Otočný ovládací knoflík   Zvýrazněné tlačítko - handsfree a streaming hudby Záložní paměť pro nastavení menu Utlumení s postupným návratem hlasitosti     Tón při ovládání dotykem     Digitální hodiny (24 h)     Vše vypnout (20/40/60 minut)  Vestavěný konektor - Mitsumi, 16 pin Aktualizace firmware Provozní napětí - 14,4V (rozpětí 10,5 ~ 16V) Maximální spotřeba proudu - 10 A Spotřeba v pohotovostním režimu - pod 1 mA Rozměry (Š x V x H) - 182 x 111 x 158 mm Hmotnost - 1600 g Rozsah provozních teplot: -10 až +60°C Uživatelské manuály - vícejazyčná stručná příručka Vlastnosti zobrazení a design autorádia Kenwood DPX-5100BT Rozvržení displeje - 3 řádky textu a volitelné ikony VA2 LCD Podsvícení displeje - variabilní, RGB LED Ovládání dimmeru - manuální / Nastaveno časovačem Ovládání jasu - 0 - 31 kroků Demo režim    Jazyky menu - angličtina / španělština / ruština Zobrazení lokálních znaků v tag informacích - angličtina, španělština, ruština a řečtina Panel - piano černá Provedení tlačítek - piano černá Provedení rámečku - černé Ovládací knoflík nebo kolečko - chromované Podsvícení trojúhelníku - červené LED Podsvícení tlačítek - variabilní, RGB LED Podsvícení USB & AUX - variabilní, RGB LED Ovládání jasu (kroky) - 0 - 31 kroků Ovládání dimmeru (tlačítka) - manuální / nastaveno časovačem Variabilní osvětlení     Podsvícený informační pruh     Příslušenství k autorádiu Kenwood DPX-5100BT Vytahovací klíče - 2 ks Rámeček     Instalační rámeček     Napájecí kabel (Mitsumi na ISO) - 15 cm Handsfree mikrofon s 3 m kabelem Autorádio bylo krátce vyzkoušeno zákazníkem, který využil zákonné lhůty pro vrácení zboží.  Autorádio je v perfektním technickém stavu. Na čelním panelu jsou drobné škrábance.  Reálné fotografie v galerii.  Na autorádio je poskytována standartní záruka 2 roky.

• , zakoupeno v CarMedia

• Vhled
    • Ekvalizér
    • volitelná barva podsvícení
    • Příjde mi že horší příjem rádia, srovnáváno s oem rádiem starým 20 let :-)
    • Materiál pro rozdávání
    • Spousta

Koupil jsem ho asi před 2 lety. Hlavní jednotka stála 40 tisíc. 20 tisíc !!! ! montážní rám, 14 tisíc za dálkové ovládání volantu a měnič. Instalovali ji za 10 tisíc za přátelskou cenu. Stálo to celkem 84 tisíc Ft a velký klobouk s....... Funguje to tam a zpět, náhodně se přepíná z USB na rádio a zpět. Často nelze najít pendrive USB. "NO DEVICE". V pozadí se ozývá silný šum, který je velmi rušivý. Aktualizoval jsem firmware, protože na internetu bylo zveřejněno, že odstraňuje hluk. Skutečně mírně snížený, ale stále slyšitelný. Nejdřív to zaznamenávalo, když jsem ho vypnul, a když jsem ho vypnul, přehrával hudbu z USB, a když jsem ho zapnul, pokračoval odtud. Nyní se při každém zapnutí nejprve spustí rozhlasové vysílání. Jakmile se sám přepnul do demo režimu, potřeboval obnovit tovární nastavení. Stalo se také, že se již přehrávaná píseň stále opakovala. Jedna hvězdička za to, že: část telefonu s hlasitým odposlechem je opravdu dokonalá. Slyšíte jasně a mikrofon je vynikající.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Je radost poslouchat, je radost se dívat!
    • S tím jsem se nesetkal.

Koupil jsem ho, vyzkoušel jsem ho: ) Váhal jsem mezi koupí multimediální hlavní jednotky s dotykovým displejem a jednou z těch klasických LCD hlavních jednotek, ale nakonec jsem si vybral tuto a vůbec toho nelituji. Je mnohem snazší ho používat při řízení, zejména proto, že nemám volant s dálkovým ovládáním. Zařízení je skvělé: -S továrními reproduktory zní skvěle. (mnoho možností nastavení) -Vypadá skvěle díky volitelnému osvětlení a třířádkovému displeji -Připojení Bluetooth a mikrofon jsou skvělé, můžete jasně volat, poslouchat hudbu na Spotify. -Radio je také vynikající, navíc můžete použít aplikaci Radio Text Plus a přečíst si názvy skladeb. ; )

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Ještě jsem ji nenainstaloval, ale doufám, že nebudu zklamaný ☺️

velice spokojen

• Přehrávání v systému iOS
    • -

Perfektní 2dine hlavní jednotka, funguje skvěle s iPhone!

• DSP
    • Možnosti nastavení
    • Výkon
    • Bluetooth

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• Možnost propojení ovládání na volantu, pomocí adaptéru pro dané vozidlo.
    • Nemožnost připojení USB zadním výstupem, pro připojení stávajícího portu v panelu vozu. Tak lze využít jen USB v čelním panelu rádia.

Je to šikovné rádio, s příjemnou grafikou. Možnost nastavení barvy podkresu podle ostatních barev podkreslení přístrojové desky. A zároveň možnost samostatného nastavení barvy samotného displeje, podle pocitu pro vlastní oči.
    Mínusem je pouze nepřítomnost českého návodu i když je dodavatel povinen ze zákona český návod dodat. Po urgenci byl návod dodán, ale o deset stran ochuzený, oproti originálu. Různých specifických nastavení je dost, tak pokud nevládnete angličtinou, je to problém, po nastavení pak už je ovládání v pohodě. Ještě dodatek k viditelnosti displeje na slunci. Záleží pod jakým úhlem slunce svítí. V určitých momentech displej vidět není. Ale není to závada podstatná, na displej trvale nekoukám, že. Také trochu pomůže nastavení barvy, já mám nejraději zelený displej. A vybrat lze nejen barvy, ale i více odstínů.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro
    • Dobré osvětlení a zvuk
    • Špatná konektivita.

Telefonní seznam nepřečte úplně a nelze v něm vyhledat osobu. Musíte si vzít celý telefonní seznam za sebou. Občas zamrzne a musíte ho vypnout.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Chtěl jsem si do auta dát nové rádio, které se mi líbilo, a cena byla rozumná.