JVC KD-X30

Výstup pro subwoofer
Jack vstup
Bluetooth

• , zakoupeno v Digiboss

• hraje perfektně, vše funguje jak má.
    • nejde sejmout panel.

designově se mi velmi líbil, má slušný výkon a dobrou ovladatelnost.

• , zakoupeno v Elektrochram

• Za podobnou cenu se dalo sehnat i autorádio Pioneer, ale mělo údajně obtěžující/zdržující animace přes displej. JVC KD-X30 animacemi příliš neotravuje a na rozdíl od Pioneeru má v menu třeba pokročilý ekvalizér - nastavení jednotlivých frekvencí pro basy/středy/výšky, jejich zesílení nebo ztlumení a strmost. Zvuk si tak můžete docela dobře vyladit. Nastavení ekvalizéru má paměť zvlášť pro každý vstup (FM radio, USB,...). Citlivost na příjem FM stanic je také v pořádku. Lze nastavit odděleně i svítivost tlačítek a displeje, možné je aktivovat i funkci denní/noční, pak přepíná předvolby svítivosti automaticky, podle času.
    • Panel není odnímatelný - někomu to může vadit.
    • Udávaný výkon 4x45W platí jen špičkově a to při velkém zkreslení zvuku. Trvale dává 4x20W RMS, ale i to je na poslech uvnitř v autě víc než dostatečné.

Toto je mé první vlastní autorádio. Dosud jsem s podobnými novějšími zkušenost neměl.

• , zakoupeno v Electro World

• autoradio za takovou cenu ? jsem rad ze jsem si ho koupil doporucuji vsem

autoradio ma dobre funkce hraje perfektne a jsem rad ze ho mam diky moc

USB port
Výstup pro subwoofer
Jack vstup
Bluetooth

JVC KD-X30

Autorádio vybavené USB portem na přední straně, který umožňuje přímý vstup z iPodu nebo iPhonu. Díky tomu budete moc přehrávat hudbu z externích zařízení. Mezi pokročilé vlastnosti lze počítat 24-bitový D/A převodník a také parametrický 3-pásmový iEQ. Co se týče výkonu autorádia, ten dosahuje skvělý 4 x 45 W.

Parametry a specifikace:

Tuner:

FM/AM s 24 předvolbami

Výkon: 4 x 45 W.

Podpora multimédií:

MP3/WMA, ID3 TAG

Rozhraní:

USB vstup možnost připojení iPod/iPhone přední audio vstup jack zadní audio vstup jack

D/A převodník: 24 bitový

Displej: neutrální modré podsvícení

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Digiboss

• hraje perfektně, vše funguje jak má.
    • nejde sejmout panel.

designově se mi velmi líbil, má slušný výkon a dobrou ovladatelnost.

• nízká cena
    • skvělý design
    • velmi slušný výkon
    • mnoho funkci a nastavení
    • není odnímatelný panel

Velmi kvalitní rádio za parádní peníze, podpora USB je nejlepší volbou, dnes CD mechanika je už pasé, krásný design, možnost dokoupit bluethoot. Plno nastavení pro výborný zvuk. Jinak reakce na recenzi od Slovenského souseda....Chyba není v rádiu, ale ve špatném zapojení. Proto nedrží paměť. Stačí přepojit jeden kabel na stálý proud.....

• vzhled
    • podpora subwooferu včetně jeho nastavení
    • lehké ovládání
    • neodjímatelný panel

měl jsem JVC KD-R432 které stálo 1999,- a je to vlastně to samé, jen to nemá CD mechaniku. S radiem jsem velmi spokojený, Jedno z mála rádii v této ceně které podporuje subwoofer včetně nastavení. Jediný problém u JVC je konektor, který když se vám ulomí stojí 300,- a je poroblém ho sehnat. Doporučuji

• , zakoupeno v Elektrochram

• Panel není odnímatelný - někomu to může vadit.

• , zakoupeno v Electro World

• autoradio za takovou cenu ? jsem rad ze jsem si ho koupil doporucuji vsem

autoradio ma dobre funkce hraje perfektne a jsem rad ze ho mam diky moc

• Vysoký výkon
    • Slušná cena

Velice efektivní výkonné rádio, skvělé funkce, luxusní ekvalizér s nastavení možností frekvence a toku. Cena za tyto funkce na rádiu je velice příjemná. Doporučuji každému. Rádio sem si vybral pro důvod hezkého designu, kompaktnosti a pro odstranění CD mechaniky která je v dnešní době USB zbytečná. Rádio se dobře ovládá. Není žádné mínus které bych vytknul

• Zatím v pohodě všechno klape super zvuk a ekvalizer funkce lound a lze nastavit svitivost pro tlacitka a pro display zvlášť
    • nelze vytáhnout tatranka

levne radio splňuje me požadavky

• Svítivost
    • Ovladatelnost
    • Výkon

Někdo tu psal ze by uz od JVC nikdy radio nechtel... nevim proč, tim padem jsi mel jen špatny kus a mel si ho reklamovat.. Tohle radio mam a mam uz Čtvrté autoradio,pred tim sem mel od Sencora a musim rict ze tohle je a hraje skvele!! Mam na to zapojene 3x Subwoofer a krasne to utahne... Zatim nejlepší radio co jsem mel.... tak nevim co tady kdo piše ze je na nic....

• vsetko

najhorsie autoradio ake som kedy videl a to som sofer z povolania a uz som ich videl vela. vsetko co si na nom nastavim sa mi pri vypnuti radia vymaze a musim nastavovat zasa teda okrem predvolenych stanic. okrem toho ma strasne slaby signal a stale skoro susmi. fuj uz nechcem nikdy nic od JVC ani videt!!! (a ani od LG)

• , zakoupeno v PATRO.cz

• - cena