Hyundai CMRX 4802 SU

• - slušné zpracování
    • - dostatečně citlivý tuner
    • - rychlost načtení SD/USB
    • - nenápadný vzhled

I přes nízkou cenu lze doporučit.

• nízká cena
    • vstupy USB a IN line by mohly být zakryty. Mohla být přibalena kabeláž s ISO konektory pro snažší zapojení ve vozidle bez přípravy ISO

výrobek nejlépe splnil moje požadavky

• slušný poměr cena - výkon
    • přes vstup USB a paměťových karet mohla být krytka

Celkově jsem spokojen.

Počet kanálů

Digitální autorádio s výstupním výkonem 4 x 45 W s přehledným podsvíceným LCD displejem a intuitivním ovládáním. Rádio disponuje vestavěným rádiem schopným přijímat AM i FM vysílání s podporou RDS. Kromě toho je možné také poslouchat hudbu ve formátech MP3 a WMA uloženou na paměťové kartě či USB flashdisku. Nechybí ani AUX vstup. Zvuk je možné upravit prostřednictvím ekvalizéru a několika dalších nastavení.

Parametry a specifikace:

Nastavení levé/ pravé strany

Nastavení přední/zadní

Rozhraní:

ISO konektor

Slot pro paměťové karty (SD, MMC)

USB vstup

AUX IN

Rozměry: 18,5 x 10 x 5,5 cm

Hmotnost: 610 g

Záruka 40 měsíců.

4zákazníci nedoporučují produkt

• Nevím!
    • Ještě se nestalo,aby hrálo tam kde přestalo.Mám ho čtyři měsíce a po každém zapnutí nebo nastartování auta hraje vždy od první skladby.Rádio taky nic moc.Budu reklamovat.Pak uvidím,nebo spíš uslyším.

Napíší až po reklamaci.Zatím nic moc.

• Slušná konstrukce
    • Kvalitní tuner
    • Okamžité načítání SD/USB
    • Příjemný vzhled
    • Složitější nastavení.

Slušné rádio za přijatelnou cenu.

• , zakoupeno v TEshop

• - slušné zpracování
    • - dostatečně citlivý tuner
    • - rychlost načtení SD/USB
    • - nenápadný vzhled

I přes nízkou cenu lze doporučit.

• nízká cena

• , zakoupeno v Elektromarket CZ

• Zatím bez problémů,doporučuji

Doporučuji,zatím bez problémů

• Levné
    • Nové nechtělo fungovat, uznaná reklamace

Hned s novým byl problém, hrálo pěkně, ale jak se auto rozjelo tak jako by mu někdo vytáhnul anténu, celý měsíc jsem hledal kde je špatný kontakt od antény, koupená nová anténa a protože to pořád dělalo reklamace rádia, která byla uznaná.

Potom jsem si doplatil a koupil Pioneera.

• , zakoupeno v H-elektro.cz

• -Jednoduchá instalace
    • -poměrné malé (lehké)
    • -Pod jedním tlačítkem příliš mnoho funkcí
    • -Při hledání AF stanic nehraje (-špatně vyhledává stejnou stanici)
    • -malá tlačítka (nebo mám velké prsty)

V celku dobrý poměr výkon/cena

• , zakoupeno v Electro World

• rádio hraje dobře
    • po 1 hodině používání přestala fungovat čtečka SD karet a USB flash disků; hraje už pouze rádio

Budeme vracet, samozřejmě ta hlavní funkce nebyla splněna.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Celkem jednoduché ovládáni a srozumitelně psaný manuál.
    • Nechtěl jsem rádio s CD mechanikou

Za tisícovku kvalitní výrobek.