Alpine CDE-104BTi

Jack vstup
Bluetooth

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• Kvalita a ještě jednou kvalita,
    • potom také důraz na bluetooth parrot nejlepší handsfree u nás v rádiu sice není tak ůžasný jako přístroj samotný ,ale oproti levnějším značkám to je prvotřídní
    • co jsem skoumal radio má asi měnič takže při hlasité hudbě nehoupe s diodami (neblyká display)
    • a poseldní řada krasný vzhled
    • proti asi nic nemám jen mě trošku zarazilo nenašel jsem v rádiu hodiny ,ale třeba to je jen moje chyba a navíc hodiny jsou na přístrojové desce

je to začka skterou budete za ty lepší všude na tuning srazech a nebo prostě kde se trošku kouká na hudbu
    zkušenosti stímto rádiem který mám zatím chvylku jsou příjemné a nemůžu na ně nijak nadávat
    radio má perfekně rozvržený ovládání a proto je snadná manipulace
    nikomu ho nevnucuju někdo řekne že to je drahý radio já myslým že kvlaita je drahá a že toto rádio je ještě levný
    příště si budu dávat pozor na výstupy pro zesilovače protože muzika roste a dva výstupy bude málo

USB port
Výstup pro subwoofer
Jack vstup
Bluetooth

Alpine CDE-104BTi je CD receiver se zabudovaným Parrot Bluetooth® modul a kromě toho spolupracuje s iPod a i Phone. USB vstup a AUX-In vstup umístěný na čelním panelu umožňují přehrávání hudby z různých externích zdrojů. Zabudovaný modul Parrot Bluetooth® nabízí prostřednictvím tohoto CD přijímače využití všech možností pro hands-free telefonování z vašeho mobilního telefonu společně s úplným přístupem do vašeho seznamu kontaktů. Funkce na potlačování šumu zabezpečuje dokonalou slyšitelnost a čistotu hovoru. Pravidelná aktualizace softwaru Parrot zabezpečuje plnou podporu i pro budoucí modely mobilních telefonů. Čelní vstup pro USB média a AUX vstup rozšiřují možnosti přehrávání hudby z jiných zdrojů. Stačí zasunout USB klíč nebo jiné médium do vstupu USB na čelním panelu nebo využít 3,5mm mini-jack AUX vstup pro připojení MP3 přehrávače. Připojení přes Full Speed vám spřístupňuje hudební soubory z vašeho iPhone. Jednoduše ho připojte a vychutnejte si vynikající ovládání iPhone přímo z ovládacího panelu hlavní jednotky.

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• Kvalita a ještě jednou kvalita,