Pioneer MVH-X370BT

• Hf,bt audio
    • Zatim nevim

Cena kvalita super

• , zakoupeno v Ahifi

• pokud radio nevypnu uplně vytaženim panelem automaticky se mi vzdy připoji telefon a spusti mp3
    • nejde uplně vypnout vždy sviti alespoň hodiny

za tu cenu je výborne

• , zakoupeno v TopBrand

• Dobrá cena
    • Výborné bluetooth
    • Výborný displej
    • Pěkný vzhled
    • Sice jsou podsvětlená tlačítka 1-6, ale už nesvítí nad nimi zobrazené funkce (play/pause, shuffle atd.)

Sám mám 1rok MVH-X360 - starší model. Tenhle jsem koupil manželce do auta, protože předchozí ECG byl prostě křáp. Přes interní mikrofon nešlo rozumět a nakonec po půl roce nešly ladit stanice, tak jsme ho vrátili.

Teď jsem vybíral mezi 360kou a 370kou a zvítězil novější model. Vyhrála možnost současně provozovat 2 spárované mobily (ještě jsem nezkoušel). Obě rádia jsou takřka totožné vzhledem, rozdíly jsou snad jen tyto:
    -370 má lepší displej-pozadí (to, co nesvítí), je o dost tmavší, takže celkově je displej kontrastnější
    -370 umožňuje nastavit v 10 krocích jas displeje při plném svitu a při dimmeru, zároveň dimmer ovládat buď ručně, nebo automaticky podle zvolených časů (např.21-6h mít dimmer).
    -O možnosti spárování a provozování 2 telefonů současně (jinak spárovat jdou 3) už jsem psal.

Co mají oba modely společné je možnost vytáčení kontaktů z autorádia. Po spárování nezapomeňte v mobilu odsouhlasit žádost autorádia o přístup ke kontaktům. První synchronizace chvíli trvá. Pak už stačí stisknout klávesu telefonek a zvolit, zda chcete vytáčet zmeškaná/volaná/přijatá čísla nebo z telefonního seznamu, a to buď odshora (TOP) nebo podle počátečních písmen (A,B,C...). Vynikající fíčura je možnost uložit si 6 nejčastěji volaných čísel pod paměťové čudlíky 1-6. Sám toto využívám pro manželku, rodiče a telefonní automat na otvírání služební brány.

Tedy využíval jsem. Pořídil jsem si nový mobil, Jiayu S3 a synchronizace s 360kou ne a ne jít. S 370kou na první pokus. Dovozce bohužel neporadil. Alespoň že párování a telefonování jinak funguje (jen kontakty nepřenáší).

Telefonování-srozumitelnost je jinak u obou modelů v pohodě. Já mám mikrofon nad zrcátkem, manželce jsem ho chytil na A sloupek. Pár lidí si stěžovalo, že mě slyší hůř, no osobně jsem neslyšel nikoho z handsfree v autě, u koho by to nebylo poznat, že volá přes HF.

Ke zbylým funkcím asi nemám co dodat. Snad že mi chybí možnost shuffle ve složce na USB disku, umí jen shuffle z celého usb disku.

V menu je i možnost volby vypnout AUX a BT audio, takže pokud tyto vstupy nepoužíváte, při přepínání přes Source jsou přeskočeny. Chytré.

Takže za mě mohu autorádio vřele doporučit, za ty prachy nemá chybu.

Ekvalizér
Počet kanálů

Autorádio Pioneer MVH-X370BT vám nabídne širokou škálu uživatelských možností. U této verze se navíc můžete těšit na podporu bluetooth. propojení s mobilními telefony dálkové ovládání

Popis Autorádio Pioneer MVH-​X370BT:

Autorádio Pioneer MVH-X370BT je výborně vybavené, uživatelům zajistí naprostý komfort. Samozřejmostí u této verze je technologie bluetooth a propojení s mobilními telefony. Zároveň můžete využít dalších vychytávek.

Základní charakteristika

Maximální výstupní výkon MOSFET 50W x 4

Tuner FM/AM D4Q

Přehrává MP3,WMA, WAV

Podsvětlení tlačítka / displej Červené / Bílé

Auto MUTE / Audio streaming /

Siri Eyes Free

Konektivita

AUX vstup (čelní 3,5 jack)

RCA Výstup (PREOUT) 2 páry (přední a zadní reproduktory nebo subwoofer)

Vstup pro OEM dálkové ovládání

Ovládání Subwooferu

USB vstup

Přímé ovládání iPod

Android App control (USB/BT)

Tuner

Radio Data Systém (RDS)

Dopravní hlášení (TA)

Vyhledávání stanic

Počet pamětí 24

Systém PTY

Funkce přehrávače

Pamět přeh. od místa přerušení

MP3 text

Podpora přehrávání Android , pokud telefon podporuje funkci Mass Storage

Music browser

Audio

Kvalitní přehrávání z USB (ASR) Advanced Sound Retriever (rekonstrukce audio signálu)

ASR pro Bluetooth

Filtr se spodní propustí (LPF)

Filtr s horní propustí (HPF)

Ekvalizér (EEQ) 5-pásmový

SLA (Sound Level Adjuster) (vzájemné vyrovnání hlasitosti mezi jednotlivými zdroji)

MIXTRAX EZ

• Dobrá cena
    • Výborné bluetooth
    • Výborný displej
    • Pěkný vzhled

Takže za mě mohu autorádio vřele doporučit, za ty prachy nemá chybu.

• BT stream
    • Telefonování
    • Prostě Pioneer
    • Po dokončení "transferu" načtení kontaktů z telefonu vydá rádio podivné písknutí a asi na 3 vteřinky se seká hudba ale hned se vše vyrovná a vše je zase v normě

Krom zmiňované nevýhody naprosto spokojený. A nejspíš to bude jen nějá soft chyba mého kusu. Velkou hlavu si z toho nedělám. Celkově spokojený

• , zakoupeno v EURONICS

• poměr cena-výkon
    • vynikající zvuk
    • citlivý tuner
    • funkce bluetooth handsfree a BT audio
    • nelze měnit barvu podsvícení tlačítek

výborné rádio za dobrou cenu, je hluboké jen cca 10cm, protože je bez CD mechaniky, takže se veškerá kabeláž snadno uloží za něj. Bezkonkurenční zvuk, jako vždy od Pioneer