Pioneer DEH-2300UB

• snadná instalace díky dodávané ISO redukci
    • možnosti nastavení
    • výstup na dálkové ovládání
    • USB vstup

Výběr nebyl snadný, dnešní nabídka autorádií totiž opravdu není malá. Sice se mi výběr trochu omezil, když jsem si stanovil limit na 2000,-, ale přesto jsem váhal mezi několika JVC a Pioneer rádii. Pioneer nakonec vyhrál až při návštěvě obchodu, kde byly oba přístroje vystaveny. Pioneer na mě zapůsobil svým kvalitním zpracováním. Jediná výtka směřuje k sundávání předního panelu - tlačítko pro uvolnění mi svým provedením připomíná své konkurenty z vietnamské tržnice. Nicméně funguje bez problému. Samotné ovládání je skvělé, díky zakoupené redukci na ovládání pod volantem je pro mě tento přístroj perfektní náhrada původního rádia značky Philips. Rád bych ještě vyzvedl možnosti zvukového nastavení - škála těchto nastavení je (pro mě) naprosto postačující. Samozřejmostí je také vlastní nastavení ekvalizéru, bez kterého bych já osobně asi nedokázal rádio poslouchat.

• Dobre radio a za dobry peniz

Jsem spokojen,rychlost a dobra kvalita.

• dobry zvuk, ovladani logicke
    • oproti puvodnimu 2120UB nepodporuje resume ani u CD ani u usb.

u 2120UB prestal fungovat zadni vystup. tohle je primy nastupce, kde jsou dotazene veci, jako krytka USB. Absence funkce resume je vsak velke zklamani. listovat 16 GB USB abych poslouchal dal, co jsem tam mel pri vypnuti radia, je trochu otravne.

Ekvalizér
Počet kanálů

Autorádio Pioneer DEH-2300UB je NOVINKOU pro rok 2011. Oproti modelové řadě roku 2010 jsou ovládací tlačítka umístěny přehledněji. S oběma vstupy AUX a USB na předním panelu vám dovolí těšit se z hudby, kterou máte uloženou na jiném přístroji, nebo na USB disku. Autorádio Pioneer DEH-2300UB je určeno pro vozy s červeným podsvícením. Pro minimální zkreslení zvuku je vybaveno zesilovačem MOSFET 4 x 50 W, který zaručuje vynikající reprodukci z některého ze zvukových zdrojů. Pro komprimované zvukové soubory je tu Advanced Sound Retriever, který automaticky vylepší reprodukci souborů. Pomocí RCA výstupu lze připojit subwoofer přes externí zesilovač a ovládát ho na rádiu. Funkce Direct sub drive umožní připojit subwoofer, bez potřeby externího zesilovače.

Autorádia Pioneer DEH-2300UB nabízí:

• Výkon (Watt): 4 x 50 Wmax.
  • Podporované formáty: CD/CD-R/MP3/WMA.
  • Podpora DVD: ne.
  • USB: ano.

AUX - vstup: ano.

• Bluetooth: ne.
  • Počet RCA výstupů (páry): 1.
  • Podsvícení tlačítek: Červené.
  • ISO konektor: ano.
  • Barva display: Bílý text.
  • Velikost DIN: 1.
  • Ostatní popis: Zesilovač MOSFET, Model 2011

!!! PŘI ZAKOUPENÍ AUTORÁDIA ZÍSKÁVÁTE 10procent SLEVU NA REPRODUKTORY !!!

Pokud máte jakékoli otázky ohledně autorádia s Usb, autorádia, subwoofer systémů, zesilovačů do auta, nebo si nejste jisti jaké kapacitory či reproduktory jsou pro Vás a Vaše auto nejvhodnější, napište nám na info-at-autohifi-jean.cz nebo nás telefonicky kontaktujte na 603 856 018 a mi Vám rádi poradíme.

• poměr cena/výkon
    • snadná instalace díky dodávané ISO redukci
    • možnosti nastavení
    • výstup na dálkové ovládání
    • USB vstup

• Dobre radio a za dobry peniz

Jsem spokojen,rychlost a dobra kvalita.

• dobry zvuk, ovladani logicke
    • oproti puvodnimu 2120UB nepodporuje resume ani u CD ani u usb.

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Slušná cena za slušně hrající autorádio této spodní kategorie.
    • Spolehlivost .
    • V autech s malým osazovacím prostorem se značně zahřívá a poté....
    • Má problém s načítáním něktrých vypálených CD.

Velice dobře vybavené autorádio, které jistě potěší středně chápavého řidiče ovšem jako ve většině těchto jedno-dinových autorádií, titěrnost tlačítek znamená velký cvik pokud se soustředite na řízení vozidla.

• nádherný zvuk
    • skvělý příjem rádia
    • okamžité načtení USB/CD
    • kvalitní ekvalizér
    • nepřibalená redukce na anténu (ISO-DIN)
    • chce si to zvyknout na ovládání

hodně muziky za celkem málo peněz, doporučuji všem kdo chtějí kvalitní autorádio se skvělým příjmem rádia a suprovým zvukem

• rozumná cena
    • kvalitní zvuk
    • dobré ovládání
    • rychlé reakce ovládání, vysouvání CD, přepnutí na USB apod
    • nepřeplácaný design
    • v balení nebyl "kolík" pro připojení antény
    • velmi stručný návod
    • kolečko hlasitosti nemá vroubky -> prokluzuje

Absence anténního kolíku mi způsobila potíže při montáži (sobota odpoledne, cena cca 50kc). V návodu je ovládání popsáno velmi stručně (obvykle jednou větou), občas nevím co si pod danou funkcí představit. Celkově jsem ale s rádiem více než spokojený.

• , zakoupeno v Korunka.cz

• design, výkon, poměr cena/kvalita
    • trochu zmatečné menu a český návod

za ty peníze je to dobrá volba

• , zakoupeno v Ahifi

• Okamžité načítání flashky a to na ní bylo cca 700 skladeb,cd je taky velice rychlé-za ty peníze sem byl hodně v šoku,mám 4x dražší radio od jiné značky a tohle tedy neumí. Co musí dokázat modely za 10000kč Už nic jiného než PIONEER nechci

Super super za 2100

• , zakoupeno v 123shop.cz

• dobře hraje, pěkný vzhled
    • zatím nic, máme ho teprve týden

DOPORUČUJI

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Rádio má jak vstup na USB, tak i CD. Slouží svému účelu, hraje pěkně, pěkně svítí.
    • Jediné co bych vytknul je nastavování zvuku. Pokud třeba nastavujete basy atd., musíte potom několikrát klikat, abyste mohli opět ovládat samotné rádio a hlasitost.

OK